Newsroom

#24 Muzyczna Ściąga: 05.09-12.09

Czy komercyjny pop odchodzi już do lamusa? Margaret czy MaRina prezentują się w zupełnie nowym klimacie i wszystko wskazuje na to, że właśnie w tym kierunku postanawiają rozwijać swoją karierę. Te dwie Panie są głównymi wątkami naszej dzisiejszej Muzycznej Ściągi. Siadajcie wygodnie i sprawdzajcie, co u nich słychać!

Margaret zapowiada urban/hip-hopową płytę

Po świeżo wydanym singlu “Reksio” w duecie z Otsochodzi przyszła kolej na utwór “Roadster” również w kolaboracji, ale tym razem z Kizo. Jak zdradziła wokalistka na łamach jednego z portali, jest to zapowiedź jej nadchodzącej płyty, stworzonej w klimacie urban/hip-hop. Na albumie ponownie usłyszymy ją w duecie z Young Igi – ich wcześniejsze wspólne dziecko to wydany ponad rok temu utwór “Układanki”. Margaret podkreśla, że na nadchodzącym wydawnictwie zamierza podsumować ostatnie 6-lat aktywnego udziału w tworzeniu komercyjnej muzyki pop. Za produkcję albumu odpowiada KaceZet.

MaRina planuje premierę trzeciego w karierze albumu!

MaRina na kilka lat była zmuszona zniknąć z branży muzycznej na rzecz problemów zdrowotnych, które uniemożliwiały jej wykonywanie zawodu. W tym czasie, gdy nie ujawniała swojego powodu abstynencji, popularne portale plotkarskie próbowały zniszczyć jej karierę. Pomimo tego, co działo się w tym czasie, wokalistka powraca ze zdwojoną siłą i po singlu “News” prezentuje również dobre “Nigdy więcej”, które oficjalne zapowiada trzecią w jej karierze płytę studyjną. Artystka postanowiła wziąć wszystko na swoje barki i własnymi siłami będzie wydawała ten album.

“Faith” już dostępne do odsłuchu

Album “Faith” zespołu Hurts oficjalnie odbył swoją premierę. W ramach jego promocji brytyjski duet wypuścił teledysk do singla “All I Have To Give”. Wspomniane wydawnictwo jest dostępne do zakupu w najlepszych sklepach muzycznych oraz do odsłuchu w legalnych streamingach.

“Lovemachine” nowym singlem Conchity Wurst

Conchita Wurst kontynuuje promocje wydanego w październiku albumu “Truth Over Magnitude” – klipu doczekał się utwór “Lovemachine”, w którym możecie usłyszeć także Lou Asril.