KonkursyNewsroomRelacje

ROOM 94 to brytyjski ogień na scenie + konkurs

Trasa brytyjskiego zespołu ROOM 94 po Polsce oficjalnie dobiegła końca. Grupa wystąpiła w czterech polskich miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz w Warszawie. Zespołem supportującym został dobrze zapowiadający się zespół Set The Point oraz kolorowy wokalista Hello Taylor. Nasza redakcja miała przyjemność pojawić się na koncercie otwierającym trasę, który odbył się w Poznaniu.

SET THE POINT

Pięknym wejściem do tego muzycznego wydarzenia był występ polskiego zespołu Set The Point, który swoimi autorskimi piosenkami oraz coverami znanych wszystkich utworów, rozgrzał publiczność do czerwoności. Fanki zebrane licznie pod sceną głośno śpiewały wspólnie z wokalistą, tworząc tym samym niesamowity klimat. Set The Point pomimo tego, że dopiero zaczynają, już w dniu dzisiejszym posiada spore grono oddanych fanek, które czekają na debiutanckie wydawnictwo zespołu. Nie sposób się dziwić, ponieważ na scenie chłopcy nie dali po sobie poznać, że stawiają dopiero swoje pierwsze kroki, a w stosunku do fanów byli bardzo życzliwi. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć między innymi ich polskojęzyczny singiel Na Pusty Ląd, a także fenomenalnie wykonany cover utworu 5 Seconds of Summer – Perfect.

PS. Zespół brzmi jeszcze lepiej na żywo niż w wersji studyjnej, a to naprawdę dobra wróżba. Trzymamy kciuki za rozwój kariery.

HELLO TAYLOR

Po wyśmienitym Set The Point na scenie zagościł amerykański wokalista Hello Taylor. Artysta ten był bardzo wyczekiwany przez zgromadzoną publiczność, stąd też jego wejście na scenie zrównało się z licznym aplauzem oraz wiwatowaniem. Kolorowa oraz pozytywna osobowość wokalisty dała publiczności to, na co dokładnie czekali. Między wykonywanymi utworami artysta nade wszystko stawiał na sprawne komunikowanie się z publicznością, co dało fanom możliwość wspólnej krótkiej rozmowy, spontanicznego selfie, czy przytulenienia się. Oprócz wykonania swoich autorskich utworów, takich ja Taylor Swift czy She’s So All-American, artysta na życzenie publiczności wykonywał również spontanicznie covery, co nadało temu show jeszcze bardziej kameralnego oraz przyjaznego klimatu. By nadać swojemu występowi nutki oryginalności, podczas koncertu na fanów spadły banknoty z wizerunkiem Hello Taylor, a także zostały rozdane flagi Stanów Zjednoczonych.

ROOM 94

Wisienką na torcie był oczywiście pełny koncert brytyjskiego zespołu ROOM 94. Chłopcy z dużym dystansem wkroczyli na deski sceny, wchodząc z tłumu publiczności, a przy okazji witając się z podekscytowanymi fanami. Tym miłym gestem rozpoczęli swoje show z piosenką You’re Not Alone, która została bardzo głośno wyśpiewana przez wszystkich zgromadzonych. Grupa wielokrotnie była już w naszym kraju, stąd też przywitała się z publicznością polskim „Siema!”. ROOM 94 to zespół, który zwraca szczególną uwagę na swoich fanów oraz dba o bliską relację z nimi, stąd też, gdy zobaczyli, że obecna na wydarzeniu Weronika miała w tym dniu urodziny, postanowili złożyć jej szczere życzenia, ale żeby nie było to zbyt banalne, wspominali o dziewczynie jeszcze kilkakrotnie podczas koncertu, tym samym sprawiając ten dzień jeszcze bardziej dla niej wyjątkowym. Na koncercie zostały wykonane największe hity zespołu czyli: Tonight, Monday, Chasing The Summer, Dirty Dancing oraz When I Was a Teenager. Tego wieczoru publiczność mogła również zapoznać się z nowym materiałem nad którym pracuje zespół, dzięki temu usłyszeliśmy takie utwory jak: Electric, Burnin’ Me Out oraz Love Is An Island. Całe wydarzenie zostało zamknięte największym przebojem zespołu – Chasing The Summer – przy którym fani pomimo opadających już sił, śpiewali tak głośno, jak tylko mogli. Nie zważając na zakończenie już tego muzycznego wydarzenia, po krótkiej chwili cała czwórka chłopaków z Room 94 oczekiwała na spotkanie z wielbicielami w swoim oficjalnym sklepiku. Tam, Ci którzy cierpliwie czekali, mieli szansę na wspólne zdjęcia z każdym członkiem zespołu, autograf oraz zakup wybranego przedmiotu na pamiątkę.

ROOM 94 to zespół, który potrafi rozbudzić cały tłum ludzi stojących pod sceną, niezależnie od wieku bądź gustu muzycznego, dzięki ich pozytywnej energii każdy jest w stanie poczuć ten klimat i oddać się muzyce. Jeśli przegapiliście tę trasę, to koniecznie powinniście polować na kolejny występ chłopaków, jeśli wrócą do Polski.

 

– KONKURS –

Dzięki uprzejmości chłopaków, mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną z masek podchodzących z oficjalnego sklepiku ROOM 94. Wszystko co musicie zrobić to udostępnić dalej nasz artykuł (kliknij tutaj) oraz polubić nasz fan page (kliknij tutaj), a następnie napisać w komentarzu na Facebooku (kliknij tutaj) lub pod tym artykułem, którą z masek wybieracie (Kit lub Sean).

Zakończenie konkursu nastąpi 8.10.2017 roku.

Powodzenia!

– WYNIKI –

Maski trafiają do Klaudii Zadrożnej oraz Kasi Tarutin. Prosimy o kontakt przez naszego Facebooka lub na kontakt@wlkm.pl, gratulujemy!

 

Za pomoc w zrealizowaniu tego artykułu oraz zaproszenie na koncert dziękujemy MonseART Music Management. Nie chcecie przegapić żadnego ważnego wydarzenia muzycznego? Polub MonseART na Facebooku!