Newsroom

WLKM Odkrywa: Bars & Melody – kim są i skąd wziął się ich fenomen?

Bars & Melody to brytyjski duet, w skład którego wchodzą Leondre Devries oraz Charlie Lenehan. Wspólnie tworzą muzykę, która jest mieszanką popu w połączeniu z rapem. Ich kariera nabrała rozpędu dzięki udziale w brytyjskiej edycji programu Mam Talent. Chęć wystąpienia w muzycznym show doprowadziła idź do zajęcia 3. miejsca w finale. Tuż po programie podpisali kontrakt z wytwórnią Syco Music, a w dniu dzisiejszym w Polsce prezentuje ich My Music. Z pomocą ich polskiego fan klubu Bars and Melody Poland Blog zebraliśmy kilka ciekawostek na temat zespołu.

1. B&M uwielbiają Polskę

Zespół wielokrotnie gościł w naszym kraju – w samym 2018 roku odwiedzili nas aż 7 razy – a już 21 lutego ponownie wracają w nasze progi, gdzie będą kontynuować trasę Generation Tour, która promuje album wydany we wrześni 2017 roku – Generation Z.

2. Współpracują z polskimi artystami

Ich uwielbienie do Polski przełożyło się na współpracę z niekwestionowaną idolką nastolatek, którą jest Sylwia Przybysz. Przy wspólnych siłach powstał utwór Gravity.

Podobny obraz

3. Nazwa fandomu

Ich fani nazywają się Bambinos, a nazwę dla fandomu wymyślił starszy, przyrodni brat jednego z chłopaków zespołu.

4. Dyskografia

Na swoim koncie, pomimo dopiero rozpoczynającej się kariery, posiadają już 6 wydanych płyt.

  • 143 (2015)
  • Teen Spirit EP (2016)
  • Never Give Up (2017)
  • Covers (2017)
  • Generation Z (2017)
  • Covers Part II (2017)

Zachęcamy do kliknięcia tutaj i nabycia muzyki Bars & Melody legalnie.

5. Najbardziej popularny utwór

Ich najpopularniejszym utworem jest zdecydowanie Hopeful, które dosięgnęło liczby ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube.

Jeśli macie ochotę dołączyć do ich fandomu oraz dowiedzieć się więcej na temat chłopaków to serdecznie zapraszamy do polubienia polskiego fan klubu Bars and Melody Poland Blog, możecie również przeczytać dużo ciekawych treści tutaj.