KonkursyNewsroom

Natalia Przybysz, Mikromusic oraz Odet na wspólnej trasie koncertowej!

Energia kobiecych głosów w niebanalnym wydaniu. Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet na wspólnej trasie koncertowej! To niepowtarzalna okazja do tego, by skonfrontować ze sobą te trzy oryginalne osobowości muzyczne na jednej scenie.

Każdy z ośmiu zaplanowanych wieczorów, obejmujących wyjątkową trasę, zapowiada się być czasem spędzonym z urzekającymi, bezkompromisowymi i bezpretensjonalnymi wokalistkami oraz ich mocnymi składami koncertowymi. Zarówno Natalia Przybysz, jak i grupa Mikromusic mają za sobą okraszone licznymi sukcesami trasy koncertowe oraz promowane przez nie, docenione przez rzeszę fanów wydawnictwa. Nie mniej entuzjastycznie jednak mówi się o debiucie, intrygującej środowisko dziennikarskie oraz poszukujących słuchaczy, pianistki Odet. “Silna kobieta” to określenie, które łączy ze sobą wszystkie biorące udział we wspólnej trasie Panie.”Ten skład gwarantuje, że kobieca trasa z udziałem tych artystek jest pretendentką do tytułu muzycznego wydarzenia roku 2018!” – czytamy na stronie organizatora. Takiej okazji nie można przegapić!

Natalia Przybysz

Działalność solową rozpoczęła w 2006 roku, zaraz po zawieszeniu popularnej grupy Sistars współtworzonej m.in. z siostrą Pauliną. Wydany w 2013 roku trzeci album Natalii zatytułowany Kozmic Blues okazał się zwrotem na obranej przez artystkę drodze muzycznej. Entuzjastyczne przyjęcie bluesowo soulowego wydania starszej siostry Przybysz przyczyniło się do powstania w 2014 roku kolejnego bezkompromisowego krążka wokalistki. Prąd przynosi Natalii wyróżnienie w plebiscycie Fryderyk i co najważniejsze, rzesze wiernych fanów. Ci trzy lata później otrzymują kontynuację Prądu – kolejny zdobywający pozytywne recenzje materiał – Światło Nocne.   

Polecamy: Wywiad z Natalią Przybysz dla WLKM.PL

Mikromusic

Grupa grająca rock i trip-hop z domieszkami jazzu powstała w 2002 roku we Wrocławiu z inicjatywy Natalii Grosiak oraz Dawida Korbaczyńskiego. 16 lat intensywnej działalności zespołu na scenie przynosi nam 6 albumów studyjnych oraz 3 wydawnictwa koncertowe grupy. Mówi się, że to jeden z najlepszych koncertowych składów na polskiej scenie muzycznej. Liczne występy formacji nieustannie przyczyniają się do poszerzania grona sympatyków zespołu. Wiele kawałków Mikromusic to już hity w serwisie YouTube – chwytliwe Takiego chłopaka, Bezwładnie czy utwór Tak mi się nie chce pochodzący z wydanego w zeszłym roku albumu o tym samym tytule, potrafiłaby zanucić kilkumilionowa publiczność.

Odet

Aleksandra Dąbrowska na scenie gra i śpiewa – pracując nad własnym materiałem samodzielnie tworzy muzykę oraz teksty. Jest absolwentką gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, gdzie aktualnie pracuje. Chociaż z muzyką związana jest od zawsze to dopiero w 2018 roku usłyszymy jej fonograficzny debiut. To połączenie chwytliwych melodii ze starannie przemyślanymi tekstami. Z pewnością część nadchodzącego wydawnictwa artystki usłyszymy na zapowiedzianej trasie.

Co, gdzie, kiedy?

Natalia Przybysz / Mikromusic / Odet

15.03 – Palladium / Warszawa

16.03 – CK Zamek / Poznań

17.03 – Stary Maneż / Gdańsk

18.03 – CEiIK / Olsztyn

22.03 – Klub Wytwórnia / Łódź

23.03 – Fabryka Porcelany / Katowice

25.03 – Klub 30 / Lublin

08.04 – Klub Studio / Kraków

Bilety

Bilety dostępne już od 65 zł w wybranych punktach.
Sprzedaż na: pwevents.pl, Biletomat, Eventim, Ticketmaster, eBilet, salony sieci Media Markt, Saturn i Empik.


– Konkurs –

Razem z agencją koncertową P.W. Events przygotowaliśmy dla Was rozdanie, w którym możecie zdobyć wejściówki na koncert w Olsztynie, Łodzi i Krakowie. By otrzymać jedną z nich, napisz do nas, na kontakt@wlkm.pl, co przekonało Cię do wzięcia udziału w koncercie w jednym z trzech wymienionych wyżej miast oraz polub nasz fan page (kliknij tutaj). Pojedynczą wejściówkę na każdy z wyżej wymienionych koncertów otrzymają po dwie osoby.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 lutego!

WYNIKI

Kraków

Anna Kasprzak

Łódź

Małgorzata Jagodzińska-Kępka

Gratulujemy! Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową.