Newsroom

5 powodów, dla których warto wybrać się na koncert zespołu Room 94

Room 94 to zespół pochodzący z Wielkiej Brytanii. Niech ich młody wiek Was nie zmyli! Grupa muzyczna posiada na swoim koncie już cztery krążki: Loud Noises, No Strings Attached, Room 94 oraz Lost Youth. Ta czteroosobowa formacja trafiła ze swoją muzyką w serca słuchaczy na całym świecie, a zwłaszcza w Europie oraz w Polsce. Kieran, Dean, Sean oraz Kit – bo takie mają imiona członkowie zespołu – nie kryją swojego uwielbienia do polskich fanów.

muzyka

Ich dźwięki szybko wpadają w ucho i na długo nie chcą wyjść z głowy. Hipnotyzująca melodia w sam raz do potupania nóżką, aż zachęca do wybrania się na występ chłopaków na żywo, by przeżyć to osobiście i w pełni oddać się muzyce.

COVERY

Zespół uwielbia wykonywać utwory znanych artystów i aranżować je na swój własny sposób. Na swoim koncie coverów maja takie utwory jak Shape Of You, Heathens, Treat You Better i wiele, wiele innych hitów radiowych. Kupując bilet na ich koncert możesz spodziewać się, że usłyszysz jedną z powyżej wymienionych piosenek na żywo. Warto się przekonać!

NA CZASIE Z TRENDAMI

Chłopacy, podobnie jak nastolatkowie, szybko pochłonęli grę Pokemon GO i podzielili się tym ze swoimi fanami. Oprócz tego, zespół prowadzi Vloga, na którym odkrywa rąbek tajemnicy ze swojego życia prywatnego i w ten sposób możecie poznać ich bliżej. Stosunek grupy muzycznej do fanów jest bardzo otwarty, co wpływa na ciągle rosnące grono fanów, którzy nazywają się Roomies.

ONI KOCHAJĄ POLSKĘ

Brytyjska formacja nie ukrywa swojego zafascynowania Polską oraz tym, jak oddanych mają tutaj fanów. Wielokrotnie pojawili się w naszym kraju na koncertach oraz występach festiwalowych (Young Stars Festival), a mimo to, wciąż ochoczo wracają. Jeden spośród wielu ich pobytów w Polsce został uwieczniony w postaci filmiku.

ZAPROSZENIE NA TRASĘ #EnglishBoysInPolandTour2017

Room 94 osobiście zaprosił polskich fanów na koncerty z trasy #EnglishBoysInPolandTour2017, podczas której zawitają do czterech miast: Łodzi, Wrocławia, Chorzowa oraz Warszawy. Program przewiduje dwa supporty: Hello Tyler oraz Set The Point, a kupujący wyjątkowy bilet z pakietem VIP będą mieli przyjemność spotkać się z chłopakami osobiście.

5 powodów to wciąż za mało, by opisać tych sympatycznych Panów. Przekonaj się sam, kim tak naprawdę jest Room 94 i wybierz się na jeden z czterech koncertów! Bilety są wciąż do nabycia w cenie 59 zł.

Co, gdzie, kiedy?

20 kwietnia 2017: Łódź, klub New York – godz. 18:00
21 kwietnia 2017: Wrocław, klub Liverpool – godz. 20:00
22 kwietnia 2017: Chorzów, klub Leśniczówka – godz. 18:00
23 kwietnia 2017: Warszawa, klub Pogłos – godz. 18:00

Link do oficjalnego wydarzenia: www.facebook.com/events/137884996722777/

Bilety na koncerty ROOM 94 podzielone będą na 2 kategorie:

VIP – sprzedaż biletów VIP rozpoczęła się 8 lutego, na stronie www.LemonClothing.co.uk– cena biletu VIP: 100 zł.

zwykłe – sprzedaż zwykłych biletów rozpoczęła się 11 lutego, w serwisie www.ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży, których pełną listę znajdziecie tutaj: www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html– cena zwykłego biletu: 59 zł.

Zwykły bilet upoważnia wyłącznie do udziału w koncercie, bilet VIP wyłącznie do spotkania z zespołem. Aby wziąć udział w spotkaniu z zespołem oraz koncercie należy nabyć obydwa bilety: VIP oraz zwykły bilet. Bilet VIP to gwarancja spotkania z zespołem, wspólnych zdjęć, a także zajęcia najlepszych miejsc pod samą sceną.

ILOŚĆ BILETÓW VIP JEST ŚCIŚLE LIMITOWANA.