KonkursyNewsroom

Julia Pietrucha w trasie koncertowej From The Seaside [wygraj wejściówki]

Jedno z największych odkryć na polskiej scenie muzycznej ostatnich dwóch lat powraca z kolejną trasą koncertową! Tym razem spotkania z publicznością w dziesięciu wybranych miastach będą pretekstem do tego, by przedstawić oczekującym słuchaczom nowy materiał.

Największe muzyczne zaskoczenie 2016 roku zamieniło się w artystyczny fenomen zapełniający sale koncertowe i sprzedający tysiące płyt w całym kraju. Przepis Julii Pietruchy na debiut był prosty: album, który bezkompromisowością i niewykalkulowanym podejściem zatrzyma na sobie uwagę wrażliwego słuchacza. Okazało się, że autentyczność i świeżość zaproponowanego przez Pietruchę materiału dało debiutantce z ukulele przepustkę do nieoczekiwanego sukcesu i zgromadziło u jej boku publiczność oczekującą na kolejne muzyczne poczynania. From The Seaside to trasa promująca nadchodzące wydawnictwo Julii – mocniejsze niż debiutanckie Parsley, bo wzbogacone o elementy elektroniki czy surowe brzmienie puzonu i mandoliny. Nadchodzące w ramach trasy koncerty odkryją przed nami wszystkie niespodzianki przygotowane przez artystkę i jej zespół dla spragnionych odbiorców. Sprawdźcie je sami, wybierając się na From The Seaside.

CO, GDZIE, KIEDY?

Julia Pietrucha – From The Seaside

16.03 – Stary Maneż / Gdańsk

18.03 – Klub Studio / Kraków

24.03 – Aula UAM / Poznań

25.03 – Klub Wytwórnia / Łódź

07.04 – Impart  / Wrocław

08.04 – Katowice Miasto Ogrodów / Katowice

16.04 – Teatr Muzyczny Roma / Warszawa

17.04 – Filharmonia w Szczecinie / Szczecin

18.04 – Filharmonia Koszalińska / Koszalin

21.04 – Filharmonia Lubelska / Lublin

 BILETY

Sprawdź: www.facebook.com/pg/juliapietruchafanpage/events/


– KONKURS –

Razem z agencją koncertową Good Taste Production przygotowaliśmy dla Was rozdanie, w którym możecie zdobyć wejściówki na koncert w Katowicach oraz Koszalinie. By otrzymać jedną z nich, napisz w komentarzu (kliknij tutaj) kogo zabierzesz ze sobą na koncert + do którego miasta oraz polub nasz fan page (kliknij tutaj). Podwójną wejściówkę na każdy z wyżej wymienionych koncertów otrzymają po dwie osoby.

Wyniki ogłosimy do 1 marca 2018 roku.

Powodzenia!

WYNIKI

Katowice:

Marta Marusa + Ola Jagoda

W celu uzyskania szczegółów na temat zdobytych biletów prosimy o maila na kontakt@wlkm.pl w z dopiskiem “Julia Pietrucha Katowice“.