KonkursyNewsroom

Ralph Kaminski wystąpi w Poznaniu + konkurs

Fenomenalny Ralph Kaminski o niespotykanym głosie, powraca do Poznania w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu Morze, którego premiera miała miejsce w 2016 roku. Pochodzący z Jasła kompozytor i wokalista zabierze nas w magiczną podróż przepełnioną miksem akustycznego popu z elementami muzyki filmowej i klasycznej.

Ralph Kaminski to artysta, którego raz się usłyszy i już na zawsze zapamiętuje. Jego oryginalna muzyka, przepełnioną melancholią, niesamowicie urzeka oraz uzależnia, zwłaszcza nowego słuchacza. Wokalista może pochwalić się wieloma nagrodami muzycznymi, a także współpracą z takimi jak artystkami jak Mela Koteluk oraz Justyna Święs z The Dumplings. Pomimo rozpędzającej się wciąż kariery, Ralph miał przyjemność być gościem w popularnym internetowym talk show 20m2 Łukasza.

W ten grudniowy, zimny wieczór, Ralph Kaminski rozgrzeje nas swoją muzyką i zabierze na inną planetę. Radzimy zakupić bilety czym prędzej, ponieważ takiego wydarzenia nie można przegapić.

CO, GDZIE, KIEDY?

Ralph Kaminski & My Best Band In The World

6.12.2017r, godz. 20:00

Blue Note, Poznań

BILETY

40 zł (http://pwevents.pl/bilety/ralph-kaminski-blue-note-poznan/540/104)

45 zł (Ebilet, Biletomat.pl, Eventim, Ticketpro, Rock Long Luck, CIM, Blue Note)

50 zł (w dniu koncertu)

50 zł miejsca siedzące Ebilet, Eventim

Oficjalne wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/122566068401232/


Przeczytaj: Wywiad z Ralphem Kaminskim


– KONKURS –

Wspólnie z agencją koncertową PW Events przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną, podwójną wlotkę na to wydarzenie. Wszystko co musicie zrobić to napisać w komentarzu (tutaj) kogo ze sobą zabierzecie oraz udostępnić ten post (kliknij tutaj) publicznie. Wyniki ogłosimy 19 listopada. Będzie nam miło jeśli przy okazji polubisz nas na Facebooku oraz zaobserwujesz na Twitterze i Instagramie. Powodzenia!

– WYNIKI –

Wejściówkę na koncert Ralpha Kaminskiego wygrywa:

Monika Jokiel wraz z Marcin Malak.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wygranej prosimy o wiadomość na kontakt@wlkm.pl z dopiskiem “Ralph Kaminski konkurs“.