KonkursyNewsroom

Paulina Przybysz w Poznaniu + konkurs

Paulina Przybysz wystąpi na poznańskiej Scenie na Piętrze, gdzie będzie promowała swój świeżo wydany, solowy krążek Chodź Tu. Kiedyś wokalistka słynnego zespołu Sistars, który współtworzyła ze swoją siostrą Natalią Przybysz, dziś już prezentuje swoją muzyką pod pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ jak sama mówi „ma coś konkretnego do przekazania”.

Na scenę polskiej sceny muzycznej wróciła tym razem solo, lecz z mocnym przekazem. Jej nowy krążek jest promowany singlem Dzielne Kobiety, który pokazuje progres w karierze artystki. Album Chodź Tu został wydany zaledwie miesiąc temu, a już może pochwalić się pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy. Paulina na tym wydawnictwie zaprezentowała również swoim fanom intrygujący utwór Papadamy, powstały we współpracy z Katarzyną Nosowską.


Przeczytaj: Wywiad z Natalią Przybysz + konkurs


Co, gdzie, kiedy?

Paulina Przybysz

14.12.2017r, godz. 20:00

Scena na Piętrze / Estrada Poznańska, Poznań

BILETY

Miejsca Nienumerowane:

35 zł (http://allinpoznan.8merch.com/paulina_przybysz_14_12_scena_na_pietrzw-id14103)

Miejsca Numerowane :

35 zł (https://www.biletomat.pl/koncerty/paulina-przybysz-5776/)

45 zł (w dniu koncertu)

Oficjalne wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1739578119683487/


– KONKURS –

Wspólnie z All In Poznań – koncerty przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jedną, podwójną wlotkę na to wydarzenie. Wszystko co musicie zrobić to napisać w komentarzu (tutaj) kogo ze sobą zabierzecie. Wyniki ogłosimy 1 grudnia. Będzie nam miło jeśli przy okazji polubisz nas na Facebooku oraz zaobserwujesz na Twitterze i Instagramie. Powodzenia

– WYNIKI –

Wejściówkę otrzymuje Ania Fedyniak wraz z osobą towarzyszącą

W celu ustalenia szczegółów prosimy o wiadomość na kontakt@wlkm.pl z dopiskiem “Paulina Przybysz konkurs