Newsroom

„Widzimy się wieczorem” z Nosowską w klubie Stodoła!

Fot. Materiały prasowe

W sobotę 16 marca na scenie warszawskiej Stodoły zobaczymy Kasię Nosowską. Wokalistka wystąpi w kultowym klubie w ramach trasy koncertowej „Widzimy się wieczorem” promującej ostatnie wydawnictwo artystki zatytułowane „Degrengolada”.

Nosowska to wokalistka, tekściarka, artystka, kompozytorka, pisarka i mam wrażenie, że moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Swoją karierę rozpoczęła w latach 90 wraz z zespołem Hey, a po kilku latach równolegle zaczęła działać również solo. Kasia ma na koncie pokaźną liczbę wydanych albumów, hitów, a także nagród, a mimo to nie zwalnia tempa i ciągle angażuje się w twórcze projekty. Co ciekawe wokalistka idzie też z duchem czasu i świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych nagrywając przepełnione inteligentnym humorem (czasem tragikomicznym) filmiki.

W 2023 roku premierę miała „Degrengolada” czyli ósma w dorobku artystki solowa płyta. Krążek promuje przywołana już wyżej trasa koncertowa „Widzimy się wieczorem” w ramach, której Nosowska odwiedzi między innymi warszawską Stodołę. W trakcie koncertu nie zabraknie jednak największych solowych przebojów artystki, a ja jestem przekonana, że Kasia zaczaruje publiczność zebraną pod sceną swoim głosem, aurą tajemniczości, a także znanym już z koncertów artystki uroczym „No dziękujemy Wam”. Ja już odliczam dni!

To jak? Widzimy się wieczorem?

Co? Gdzie? Kiedy?

Widzimy się wieczorem, Nosowska

Klub Stodoła, Warszawa

16.03.2024               

Bilety dostępne w kasie klubu oraz na stronie internetowej:

www.ticketclub.pl