Newsroom

LemON wyrusza w trasę promującą album PIATKA!

Wiosną będzie można przybić “Piątkę” z zespołem LemON, wybierając się na koncerty promujące ich najnowszy album. Trasa, podczas której wystąpią w siedmiu miastach obędzie się w kwietniu, a wystąpią m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

Jesienią ukazał się piąty album grupy LemON, na co wskazuje również tytuł “Piatka“. Można też śmiało stwierdzić, że to album na “piątkę”, a nawet na piątkę z plusem. To nieco inna odsłona twórczości zespołu – nieco delikatniejsza i odrobinę bardziej mainstreamowa. Nie mogło zabraknąć jednak charakterystycznych dla nich emocjonalnych i szczerych tekstów oraz charyzmatycznego wokalu Igora Herbuta. Przy produkcji współpracowali z Bogdanem Kondrackim, który jest znany z takich albumów jak „Comfort and Happiness” Dawida Podsiadły czy „W spodniach czy w sukience?” Ani Dąbrowskiej.

Wiosenna trasa będzie okazją, aby usłyszeć na żywo utwory z „Piatki” oraz największe przeboje grupy. Już w kwietniu wystąpią w siedmiu miastach. Koncert w Bydgoszczy zostanie przeniesiony do innego miejsca ze względu na pożar Fabryki Lloyda – więcej informacji zespół ogłosi wkrótce.

Organizatorem trasy koncertowej jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Bilety są dostępne w sprzedaży, klikając tutaj.