Newsroom

SPRING BREAK 2019: POZNAJ TYCH ARTYSTÓW!

Poznański festiwal showcasowy Spring Break zbliża się wielkimi krokami. Line-up został już zamknięty, więc postanowiliśmy sprawdzić, jakich perełek warto posłuchać podczas tego wydarzenia. W naszym poprzednim artykule o tegorocznej edycji, wypowiedzieliśmy się na temat tego, kogo znamy i polecamy, tym razem odkrywamy razem z Wami artystów, którzy dopiero zamierzają podbić polski (i nie tylko) rynek muzyczny.

LEONIDEN

Panowie z Leoniden to grupka przyjaciół pochodząca z sąsiednich Niemiec, która w 2017 roku wydała debiutancki album pod skrzydłami własnej wytwórni. Nie zwalniając tempa już w 2018 ukazało się ich drugie wydawnictwo „Again”.  Ich muzyka jest klasyfikowana jako indie rock. Jesteśmy pewni, że ich występ rozgrzeje poznańską publiczność do czerwoności!

THE COOL QUEST

Zespół prezentuje muzykę, która jest mieszanką hip-hopu, popu oraz funku. Pochodząca z Holandii grupa posiada na swoim koncie już dwa albumy. Sporym sukcesem dla muzyków jest zaliczenie naprawdę wielu festiwali na całym świecie, mają na koncie aż 500 (!) występów na tego typu wydarzeniach. Nie będzie to pierwszy występ tego zespołu w Polsce, ale liczymy na to, że grupa zdobędzie nowych fanów.

THE SLOW READERS CLUB

Posłuchajcie „Lunatic”, a zapewniamy, że poczujecie się przeniesieni w czasie! Ten młody stażem brytyjski zespół rozkochał w sobie rodzimą publiczność, co wskazują licznie wyprzedane koncerty w Londynie. Ich najświeższy album „Build a Tower” sprawnie napędza wciąż rozwijającą się karierę grupy.

THOM ARTWAY

W tym roku będzie gościło u nas sporo sąsiadów ze wszystkich stron! Thom Artway to muzyk z Czech, który swoim debiutanckim albumem porwał serca słuchaczy. W tym roku ukaże się jego kolejne wydawnictwo, wszystko wskazuje na to, że premierowy materiał będzie można usłyszeć właśnie podczas Spring Break!

KLANGSTOF

Ich muzykę docenił nawet festiwal Coachella, na którym wystąpił zespół. Tym razem zaprezentują się na deskach poznańskiego festiwalu, gdzie na pewno zahipnotyzują publikę swoimi dźwiękami.

MISIA FURTAK

Spod skrzydeł Wydawnictwa Agora na festiwalu zagra Misia Furtak, promując swój nowy album „Co Przyjdzie?”. Niezwykła wrażliwość. Posłuchajcie utworu „Pamięć” i koniecznie ustawcie się pod sceną na występie Misi.

VERA JONAS EXPERIMENT

Naszą odkrywczą listę zakończymy Verą Jonas Experiment, która na pewno swoim występem wniesie dużo świeżości i zapewne skradnie serca publiczności, podobnie jak w poprzedniej edycji Lucy Rose.