Newsroom

Szósta edycja festiwalu Spring Break nadchodzi!

Po raz szósty kwiecień w Poznaniu będzie niezwykle muzyczny. A to wszystko za sprawą kolejnej edycji festiwalu Spring Break. O tym, jak bardzo lubimy to wydarzenie pisaliśmy już wielokrotnie. Naszą relację z ubiegłego roku możecie przeczytać tutaj. Spring Break skupia w sobie występy dobrze znanych artystów, jak i tych, którzy dopiero debiutują. To idealne miejsce na poznanie czegoś nowego, co do tej pory było ukryte przed światem. Doskonałym smaczkiem tego wydarzenia są organizowane panele z artystami oraz z osobami z branży muzycznej, którzy omawiają istotne tematy. Z niecierpliwością czekamy na to, co szósta edycja zaprezentuje, a już dziś przedstawiamy kilka nazwisk, które utwierdzają nas w przekonaniu, że po raz kolejny będzie fenomenalnie.

Afromental

Na czele zespołu nie stoi już Łozo lecz Tomson. Czy to dobra decyzja? Uważamy, że znakomita. Muzyka Afromental nabrała pazura, jakiego do tej pory bardzo im brakowało. Występ na festiwalu ma być zapowiedzią ich nadchodzącego albumu, którego premiera jest zaplanowana na maj. Grupa zagra na Placu Wolności.

Andrzej Mrozek

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność poznać muzykę Andrzeja. Chwilę później dowiedzieliśmy się, że artysta wystąpi na Spring Break. To oznacza tylko jedno, od tego Pana szykuje się coś wielkiego! Posłuchajcie i dajcie się ponieść tym dźwiękom. Trzymamy kciuki i na pewno zobaczymy się na festiwalu.

Arek Kłusowski

Arka znacie nawet o tym nie wiedząc. Artysta jest autorem wielu hitów polskiej sceny muzycznej. Tym razem postanowił zebrać to co najlepsze i zaprezentować siebie. Debiutancka płyta Arka ukaże się już niebawem, a Spring Break będzie przedsmakiem tego, co nas na niej czeka.


Moje Ulubione Płyty: Arek Kłusowski


Daria Zawiałow

Po trzech latach od pierwszego występu na Spring Break w 2016 roku, artystka powraca z jednym albumem na koncie oraz z zapowiedzią jego następcy. Trzy lata temu Daria walczyła o uznanie publiczności, tym razem role się odmieniły i to właśnie jej koncert może być jednym z najbardziej wyczekiwanych podczas tej edycji.


Daria Zawiałow w rozmowie z WLKM.pl


Kasia Lins

Na festiwalu nie zabraknie także Kasi Lins, która zapewne zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej płyty “Wiersz Ostatni”. Artystka przez duże “A”, którą zdecydowanie warto usłyszeć na żywo.


WLKM.pl w rozmowie z Kasią Lins: “Odzew w przypadku Wiersza Ostatniego jest dla mnie zaskakująco duży.”


Kasia Sochacka

“Trochę Tu Pusto” to jedyny utwór, który znamy od Kaśki Sochackiej. To idealna pora na to, by poznać resztę twórczości tej artystki.

XXANAXX

Są takie zespoły, których warto posłuchać przy każdej sprzyjającej okazji. Na tej liście znajduje się XXANAXX. Zawsze zaskakują wysoką jakością i utworami szybko wpadającymi w ucho. Duet będzie promował swój nowy album “Gradient”


Kliknij tutaj i posłuchaj naszej rozmowy z XXANAXX


Spokojnie, będzie druga część tego tekstu. Tuż po ogłoszeniu wszystkich artystów. Stay tuned!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie Spring-Break.pl