Newsroom

SMOLASTY ZAGRA W WARSZAWSKIM KLUBIE STODOŁA

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały prasowe


Już 23 listopada bieżącego roku znany polski raper młodego pokolenia, utalentowany muzyk i producent muzyczny Smolasty, wystąpi w legendarnym Klubie Stodoła w Warszawie. Warto spieszyć się z biletami, gdyż koncerty tego wokalisty niezmiennie od  kilku lat cieszą się ogromnym powodzeniem, a jego przeboje zna już niemal cała Polska!

Smolasty zdecydowanie zalicza się obecnie do grona najciekawszych i najpopularniejszych muzyków w Polsce. Raper tworzy muzykę głównie z pogranicza R&B, popu i oczywiście rapu, a na swoim koncie pomimo młodego wieku ma już wiele osiągnięć artystycznych, w tym współpracę z legendami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Robert Gawliński z zespołu Wilki, którego cover znanego wakacyjnego hita Urke – „Pijemy za lepszy czas” w odświeżonej wersji w serwisie YouTube ma miliony wyświetleń oraz zdobył status diamentowego singla. Warto w tym miejscu wspomnieć również o współpracy z królową polskiej sceny muzycznej – Dodzie, z którą singlem „Nim zajdzie słońce” pobił kolejne rekordy. Młody artysta współpracował także z takimi wykonawcami jak Ewa Farna, Young Leosia, Kizo, Białas, Otsochodzi czy Chada. Łącznie wszystkie single Smolastego mają na samym YouTubie ponad 640 milionów wyświetleń! Morał z tego taki, że artysta jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych i słuchanych twórców muzycznych w naszym kraju.

Artysta wydał do tej pory łącznie cztery albumy. Wszystkie z nich zawierają choć jeden znany przebój z milionowymi odtworzeniami. Utwory te grane są we wszystkich największych rozgłośniach radiowych w kraju. Sukcesy Smolastego można wymieniać bez końca, ale bez dwóch zdań jednym z największych z nich jest jego publiczność. Wierni fani w każdym wieku, którzy od debiutu artysty tłumnie przybywają na koncerty, te zarówno plenerowe, jak i klubowe! Mamy zatem nadzieję, że tak będzie i tym razem i spotkamy się z Wami licznie na koncercie w warszawskim klubie Stodoła. Start koncertu godz. 20:00, wejście od godz. 19:00., ul. Batorego 10, Warszawa.


Z pewnością można liczyć na dużą dawkę dobrej muzyki i pozytywnej energii. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety do nabycia w kasach biletowych klubu oraz w internecie na stronie: www.ticketclub.pl

Pamela Obuchowska