Newsroom

Smolasty wystąpi w poznańskim klubie Próżność

Wszystko zaczęło się od utworu “Uzależniony”, który zmienił oblicze polskiej muzyki komercyjnej. To właśnie dzięki Smolastemu, zaczęliśmy się otwierać na nieszablonowe dźwięki i rozumieć kwestię muzyki popowej w troszkę inny sposób. Pokazaliśmy, że nie boimy się nowych rzeczy i idąc tym tropem, doprowadziliśmy do niesamowitego sukcesu tego właśnie muzyka.

Jego album “Fake Love” wciąż rozchodzi się jak świeże bułeczki. Każdy nowy utwór to gwarantowany hit – dowodem na to jest chociażby wydany ostatnio “Raj”, który w ciągu czterech miesięcy osiągnął liczbę 10 milionów wyświetleń na YouTube! To sukces, którym należy się chwalić. Czym tak naprawdę wyróżnia się Smolasty? Co sprawiło, że kupiliśmy jego wizerunek artystyczny w całości? Smolasty w swoich utworach nie stawia granic, śpiewa o tym, co czuje i nie hamuje wypowiadanych słów, nawet jeśli miałyby one wzbudzić kontrowersje. Jego klipy należą do jednych z najbardziej odważnych, ale także zawsze są świetnie zrobione. Można wręcz powiedzieć – jest to artysta kompletny.

Po genialnym występie na festiwalu Spring Break, Smolasty powraca do Poznania, by zagrać swoje największe hity w klubie Próżność. Jeśli chcecie na własne uszy przekonać się, skąd wziął się jego fenomen to serdecznie zapraszamy na to wydarzenie – nie będziecie żałować!

Co, gdzie, kiedy?

Smolasty w klubie Próżność, Poznań

24.01.2019 r godz. 22:00

Bilety: