Newsroom

#8 Muzyczna Ściąga: 03.01-10.01

Nowy rok pokazał nam, że artyści powoli się wybudzają z zimowego snu i wracają do nas ze zdwojoną mocą. Styczeń to miesiąc postanowień – także dla muzyków. Wkroczenie w ten miesiąc pewnym krokiem może im zapewnić cudowne 12 miesięcy, dlatego sprawdźcie w naszej Muzyczne Ściądze, kto planuje podbić 2020 rok.

Smolasty & Ewa Farna – duet, którego nikt się nie spodziewał

Zapowiadając utwór “Pełnia” zarówno Ewa Farna, jak i Smolasty wprowadzili nutkę tajemniczości. Co prawda, krótko przed premierą dodali jasną informację, że utwór ukaże się już w piątek, ale żaden z nich nie dodał wspólnego zdjęcia oraz nie wspomniał, że szykuje się duet! Jednak podobne fotografie złączały się w jedno i dodając 2 +2 powstała ta wybuchowa mieszanka. Każdy artysta przynosi nam jakieś skojarzenia, Smolasty na pewno większości kojarzy się z typowym #badguy natomiast Ewa Farna to urocza, miła kobieta. Czy pomyślelibyście, że z tej mieszanki powstanie coś dobrego? Otóż tak. Ich głosy zlało się w jedność i “Pełnia” na pewno wpadnie Wam w ucho. Posłuchajcie – bo mamy noworoczny hit!

Wraz z premierom singla Smolasty zapowiedział premierę swojego kolejnego albumu o tym samym tytule! Płyta ukaże się w marcu, a zamawiać możecie ją tutaj.

Selena Gomez wydała nowy album “Rare”

Utwory “Look At Her Now” oraz “Lose You To Love Me” pokazały że “Rare” to album na który warto czekać. W piątek odbyła się jego premiera. Na płycie znajduje się wiele smaczków, ale oprócz nich pojawiły się tam też typowe “zapychacze”, czyli kompozycje, które nie do końca zostały dopracowane albo nie bardzo był na nie pomysł jednak koniec końców znalazły swoje miejsce na tym wydawnictwie. Mimo wszystko jest to płyta, której warto dać szansę, chociażby z takiego powodu, że powstała ona po długiej w tych czasach przerwie i pozwala poznać Selenę na nowo. A może spodoba Wam się to wcielenie bardziej niż poprzednie?

Halsey i jej wiele wcieleń

Nowy album Halsey ukaże się już w najbliższy piątek. Jednak zanim to nastąpi artystka postanowiła wydać jeszcze jeden teledysk do utworu “You Should Be Sad”, w którym możemy zobaczyć jej wiele wcieleń nawiązujących do ważnych postaci w popkulturze. Nie będziemy podpowiadać. Oglądajcie!

Hailee Steinfeld łamie serca

“Wrong Direction” sprawi, że złamie Wam się serce, mimo, że tak nie jest. Hailee przelała swoje emocje na nowy utwór, co sprawia, że słuchacz wspólnie z artystką przeżywa tę historię. Ten zabieg nie każdemu wychodzi, jednak w tym przypadku to się udało. Zanim odpalicie – przygotujcie stos chusteczek!