Newsroom

#3 Muzyczna Ściąga: 20.10-26.10

W ciągu ostatnich 7 dni przekonaliśmy się, że Bring Me The Horizon nie zwalnia tempa, Kesha nie chce pójść do nieba bez wzniesienia piekła, Selena Gomez rozlicza się ze swoją przeszłością, kolejny członek One Direction wydaje solowy album, Natalia Przybysz ponownie serwuje wysoką jakość…a Anna Dąbrowska stawia na kolejny duet. Spokojnie, wszystko wyjaśniamy poniżej, czytajcie!

Wokalista zespołu BMTH w pełni zrealizował teledysk do nowego singla


Bring Me The Horizon kontynuują promocję swojego albumu “amo” i jako kolejny singiel wybrali utwór “in the dark”. Jednak to, co jest w tym wszystkim najciekawsze to wydany teledysk do tego utworu, za którym całkowicie stoi wokalista zespołu. Sprawdźcie, jak udało mu się przedstawić swoją wizję!

Nowy utwór Ani Dąbrowskiej to ponownie duet

Anna Dąbrowska wydała nowy utwór. Ponownie na potrzeby filmu. Ponownie w duecie. Pomimo, że nie jesteśmy zaskoczeni takim wyborem to jedno musimy przyznać – utwór na pewno stanie się kolejnym hitem, który pokochają słuchacze. To kolejna genialna kompozycja w dorobku Ani Dąbrowskiej, tym razem u boku Grubsona.

Kesha zapowiada nową płytę “High Road”

Wokalistka wypuściła nowy utwór “Raising Hell” wraz z teledyskiem, jednocześnie informując fanów, że już 10 stycznia ukaże się jej nowy album “High Road”. Zdążyliście zatęsknić za nową muzyką wokalistki? Będziecie czekać na premierę?

Selena Gomez powróciła z dwoma nowymi utworami!

Selena Gomez po wielu zmaganiach ze zdrowiem oraz po odwołanej trasie koncertowej, powróciła i to w wielkich stylu. Artystka niespodziewanie wydała nie jedną nową piosenką, a dwie! I to z teledyskami. Ta pierwsza “Lose You To Love Me” swoim klimatem przypomina “Heart Wants What It Wants” natomiast “Look At Her Now” to pożegnanie z przeszłością i pokazanie pewności siebie, jakiej nigdy wcześniej nie dostrzegliśmy w Selenie.

W końcu. Louis Tomlinson wydaje debiutancki album!

Fani One Direction mogą odetchnąć z ulgą, bo Louis także wyda swoją solową płytę! Album będzie nosił nazwę “Walls” i ukaże się 31 stycznia przyszłego roku. Wraz z ogłoszeniem konkretnej daty, muzyk zaprezentował także utwór “We Made It”. Poza wspomnianym singlem na albumie ma się znaleźć 11 innych utworów.

Kolejny sukces Natalii Przybysz

Natalia Przybysz w ubiegły piątek wydała swój kolejny solowy album – “Jak Malować Ogień?”. Jeśli nie mieliście przyjemności jeszcze go przesłuchać to nadróbcie zaległości, bo tą płytą artystka udowodniła, że dobra passa jej nie opuszcza. Po fenomenalnych albumie, jakim był krążek “Światło Nocne” ciężko było oczekiwać czegoś równie dobrego. Niespodzianka! Natalia wciąż potrafi zaskakiwać i właśnie zaserwowała godnego następce tego właśnie krążka. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.