Newsroom

The Dumplings zagrają w Stodole!

Już za kilka dni, Justyna Święs i Kuba Karaś wyruszą w trasę pożegnalną albumu R A J. Będzie to kilkanaście koncertów podsumowujących ostatnie lata twórczości duetu. Owszem będzie to trasa “pożegnalna” lecz tylko na jakiś czas – zespół ogłosił bowiem kilkumiesięczną przerwę. Zapraszamy Was zatem, na dwa warszawskie koncerty, które naładują Was dobrą energią na najbliższe miesiące.

Jak tłumaczy sam zespół w składzie Justyny Święs i Kuby Karasia – Kochani! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i wspieracie nas z tym co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę (…) ale zanim to nastąpi zapraszamy Was na ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas!

Oprócz trasy zespół przygotował też kilka innych prezentów dla fanów. Jednym z nich jest premiera nowego teledysku do singla Przykro Mi, który będzie promować trasę właśnie o tym samym tytule. Spójrzcie sami jaki klimat! Szczerze musimy przyznać, że to chyba jeden z naszych ulubionych z płyty R A J.

A stęsknionymi za twórczością Justyny i Kuby pocieszamy – będzie dużo mniejszych projektów po drodze! Między innymi – projekt Karaś&Rogucki, który ukaże się na początku kolejnego roku. Zapraszamy Was na dwa koncerty w Stodole! Jeden z nich jest już wyprzedany, zespół podjął decyzję o drugim terminie – zwieńczeniu trasy – 30 grudnia! Mamy też pierwsze sold outy więc radzimy pospieszyć się z zakupem biletów! Do zobaczenia!

Wydarzenie: 20. grudnia / 30. grudnia
Bilety:
20. grudnia – sold out / 30. grudnia