Newsroom

#21 Muzyczny Alarm: Listopad 2019

Przyszły miesiąc będzie wyzwaniem dla naszych polskich, muzycznych perełek. Nowe albumy zapowiedzieli m.in.: charyzmatyczne Red Lips, zawsze na najwyższym poziomie Margaret, bezkompromisowa Honorata Skarbek oraz fenomen polskiej sceny muzycznej – Dawid Podsiadło.

HONORATA SKARBEK

Premiera płyty “CODEPENDENCY” – 08.11.2019 r

Wokalistka powraca z nowym projektem, którym jest mini-album “CODEPENDENCY” składający się z pięciu zupełnie nowych utworów, w języku angielskim. Do tej pory, jako przedsmak tego wydawnictwa, Honorata zaprezentowała intymny singiel “Desire”. Jak sama wokalistka podkreśla, ta płyta to zupełnie nowa ścieżka w jej karierze, a zaprezentowane utwory są bardzo osobiste. Słuchając wspomnianej, ujawnionej już kompozycji, odnieśliśmy wrażenie, że rzeczywiście będzie to bardzo mocne, pełne różnego rodzaju emocji, niezwykle szczere wydawnictwo. Możliwe, że poznamy Honoratę od tej strony, która do tej pory była niewidoczna – lubimy takie przemiany!


Kliknij tutaj i kup album “CODEPENDENCY” z legalnego źródła


RED LIPS

Zespół Red Lips powraca wraz z nowym albumem “Ja Wam Zatańczę”. Jak sami członkowie zapowiadają, krążek ten będzie utrzymany w ich dotychczasowej stylistyce, ale każdy z utworów został zaaranżowany w nowy, świeży sposób, jakiego do tej pory nie doświadczyliśmy. Przedsmakiem tego, co nas czeka jest zaprezentowana już w lutym tytułowa kompozycja, a oprócz tego już 4 listopada usłyszymy kolejny singiel “Cappuccino”. Kilka dni później w ręce słuchaczy trafi pełnogrający album. Czekamy!


Kliknij tutaj i kup album “Ja Wam Zatańczę” z legalnego źródła


MARGARET

Okładka oraz konkretna data premiery
na ten moment są nieznane.

Podczas koncertów z trasy “Gaja Hornby”, Margaret zapowiada oraz śpiewa nowe utwory, których premiera w okazałości została zaplanowana na listopad wraz z wydaniem nowej EP-ki. Z racji tego, że mieliśmy przyjemność uczestniczyć w poznańskim koncercie to możemy Wam zdradzić, że ten mini-album może zmienić wiele! Margaret pozbyła się resztek cukru, który przylegał do jej wizerunku. Utwory takie jak “Gaja Punk”, czy “Nowe Plemie” to pewnego rodzaju wojna polityczna, z tym, co nas otacza. To wydawnictwo pokaże Wam, że Margaret zwariowała i rzeczywiście zastąpiła ją Gaja.


Przedsprzedaż niedostępna


DAWID PODSIADŁO

Dawid idąc falą sukcesów, jakie niesie za sobą album “Małomiasteczkowy”, przygotował dla fanów kolejną niespodzianką, a w sumie to nawet dwie. Pierwszą z nich, jest wspomniany krążek w wersji winylowej, a drugą jest reedycja tego właśnie wydawnictwa. Na specjalnej edycji albumu fani artysty znajdą flagowe utwory oraz ich akustyczne wersje, a także remiksy. To nie lada gratka, prawda? Pomimo tego, że album jest na rynku już rok to wciąż nie zdążyliśmy się z nim osłuchać i ciągle mamy mało. Dawid, trafiłeś w dziesiątkę!


Przedsprzedaż niedostępna