Newsroom

Moje Ulubione Płyty: Norbert Legieć

Odkryli go producenci Martina Garrixa – teraz nadszedł czas na Polskę i całą resztę świata! Ten utalentowany młodzieniec, swój singiel “Another High” stworzył pod okiem profesjonalistów w Amsterdamie. Teraz planuje pokazać swoje możliwości szerszej publiczności i wraz z utworem “Learn to let go”, chce podbić kolejną edycję Konkursu Piosenki Eurowizji. Jedno jest pewne – o Norbercie będzie głośno! Bądźcie pierwsi i poznajcie go bliżej już teraz, zaczynając od jego gustu muzycznego. Poniżej znajdziecie zestawienie ulubionych albumów wokalisty.

Justin Bieber – “Purpose”

Jest to płyta, która zainspirowała mnie
do moich własnych produkcji muzycznych. Justin Bieber jest dla mnie dużym autorytetem na którym się wzoruje od dziecka. Najciekawsze utwory z albumu to ,,What do U mean” oraz “Sorry”. Znajdziemy w nich klimat tropical house i ciekawe dancehall’owe elementy, które uwielbiam. Jednakże utwór ,,Where are U now” jest moim ulubionym utworem z albumu “Purpose”.

Ariana Grande – “Thank U next”

Zaledwie pół roku po premierze albumu “Sweetener” ukazał się najnowszy
album pod nazwą ,,Thank U next”. Mimo zaledwie dwu miesięcznej pracy artystki uważam ten album za najlepszy z jej dorobku. Trapowy styl albumu spowodował, iż jest on czymś nowym niż dotychczasowe produkcje Ariany. Moimi ulubionymi przebojami z tej płyty są: ,,7 Rings”, ,,NASA” oraz ,, Thank u next”.

Alessia Cara- “The Pains of Growing”

To album, który dociera do osób w moim wieku. Śpiewa o wejściu w dorosłość, o dorastaniu, miłosnych rozterkach na bazie własnych doświadczeń. Idealnie w tę tematykę wpisał się utwór ,,Growing Pains”, który moim zdaniem jest numerem jeden tego krążka.

Dj Snake – “Carte Blanche”

Na drugim albumie artysty znalazł się mój ulubiony hit pt. ,,Taki Taki” z udziałem Seleny Gomez, Ozuny
oraz Cardi B. Według mnie wybił się ponad przeciętność i przekroczył standardy do których byliśmy przyzwyczajeni. Album zyskał wielką popularność na całym świecie. Pokazał radość,
beztroskę i letni luz dlatego chętnie słucham utworów z tej płyty.

Camila Cabello – “Camila”

Kocham barwę głosu Camilli Cabello, pokochałem również album “Camilla” . Emocje, które przekazuje podczas śpiewania wywołuje wzruszenie. Jej płyta
,,Camilla” to poezja dla uszu. Znalazły się na niej największe przeboje radiowe. Najlepszą z nich jest moim zdaniem jest latynowska bomba, czyli ,,Havanna”.


Utwór “Holiday” Norberta Legiecia