Newsroom

#80 Muzyczna Ściąga: Zalia, Ariana Grande, Girl in Red

fot. Materiały Prasowe / Deff Jam

Fot. Materiały Prasowe / Deff Jam

Ten tydzień zdecydowanie należał do Pań, a mam tutaj na myśli Zalię, Arianę Grandę oraz Girl In Red. Wszystkie te dziewczyny postanowiły właśnie teraz wypuścić swoje nowości, czy to w postaci nowego singla, nowej płyty, czy ogłoszenia całej trasy koncertowej. Posłuchajcie, co tym razem podbiło moje muzyczne podniebienie.

Zalia zapowiada nową erę singlem “Znowu Sam”

Zalia wyczyściła całego swojego Instagrama i prędko zapowiedziała nową erę. Całe szczęście artystka nie kazała nam długo czekać i już teraz możemy posłuchać jej zupełnie nowego singla “Znowu Sam”, który powstał w ramach nowego kontraktu z wytwórnią Def Jam. Wspomniany singiel to dopiero początek tego, co dopiero przed nami. Zalia dopiero się rozkręca, a my zacieramy ręce po więcej. Nowości muzyczne mają ukazywać się sukcesywnie przez cały 2024 rok.

Ariana Grande wydała nowy album

Nowy album Ariany Grande właśnie ujrzał światło dzienne. “Eternal Sunshine” to siódmy w karierze artystki studyjny krążek, który składa się z 13 utworów. Na całym wydawnictwie znajdziemy wyłącznie jeden utwór, który powstał w duecie z kimś innym. Natomiast najbardziej urzekającą zajawką tego właśnie wydawnictwa jest singiel “we can’t be friends (wait for your love), do którego Ariana zaprosiła Evana Petersa, który od dawna nie bierze udziału w żadnych projektach komercyjnych. Za serce chwyta nie tylko sam obrazek w postaci klipu, ale również cała historia, która kryje się za tym utworem – pozostawiam do własnej interpretacji. “Eternal Sunshine” możecie posłuchać w streamingach oraz nabyć fizycznie tutaj.

Girl in Red powraca z nową muzyką i ogłasza trasę koncertową z przystankiem w Polsce

Girl in Red zbliża się do wydania swojego nowego albumu “I’m Doing It Again Baby!”, który promuje utworem o podobnym tytule. Album ukaże się już za moment, bo 12 kwietnia, a artystka, podgrzewając atmosferę jeszcze bardziej, zapowiedziała trasę koncertową, na której nie zabrakło Polski. Już jesienią Girl in Red zagra na warszawskim Torwarze. Jeśli pragnęliście usłyszeć wokalistkę na żywo to w końcu będzie ku temu okazja, tymczasem zachęcam do przesłuchania “Doing It Again Baby”.