Newsroom

#62 Muzyczna Ściąga: Halsey, Margaret, Demi Lovato, Machine Gun Kelly

fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Po ponad prawie miesięcznej przerwie wracam do Was z garścią newsów na temat najgorętszych muzycznych wydarzeń minionego tygodnia. Co tu dużo mówić… jest o czym pisać! Halsey wygrała batalię z wytwórnią i tego owocem jest singiel “So Good”, Margaret wciąż kroczy alternatywną ścieżką i prezentuje swoje “Vino”, Demi Lovato powraca do korzeni, o których niewielu może pamiętać, bo sięgają one mocnych gitar i rockowych brzmień, natomiast Machine Gun Kelly poinformował fanów o wersji deluxe swojego albumu i zaprezentował całkowicie nowy utwór “more than life”.

Halsey dopięła swego i wydała “So Good”

Artyści coraz częściej głośno mówią o tym co ich boli – i bardzo dobrze! Halsey podzieliła się z fanami informacją, że wytwórnia nie chce wydać singla, na którym bardzo jej zależy, bez wcześniejszego wypromowania utworu na Tik Toku. Dzięki oburzeniu słuchaczy sytuacja szybko się naprostowała i druga strona zareagowała na zaostrzoną sytuację. Tym sposobem zyskaliśmy utwór “So Good”, który skutecznie przypomina o korzeniach Halsey – zdecydowanie warto było walczyć o wydanie tego kawałka!

Margaret nie zwalnia tempa

Kreatywna strona Margaret nie zna granic od momentu, kiedy nikt nie stawia się przed nią żadnych barier. Artystka od dłuższego czasu tworzy muzykę pod własną wytwórnią: Gaja Hornby Records, a producentem twórczości jest jej mąż. Margaret postanowiła na sezon letni wydać utwór “Vino”, który zapewne będzie towarzyszył wielu słuchaczom w ciepłe dni na ogródku, na plaży, czy w samochodzie podczas wakacyjnych podróży. Ale to dobrze wchodzi! Posłuchajcie.

Demi Lovato wróciła do korzeni

Pop punk wraca do łask – udowodniło to już sporo artystów, a do ich grona właśnie dołączyła Demi Lovato. Utwór “Skin Of My Teeth” został przepełniony gitarami. To ostry i odważny do szpiku kości utwór, w którym artystka obnaża swoją duszę i śpiewa o kwestiach bardzo dla niej istotnych. Tym singlem Demi zaprasza do swojego świata i swoich problemów, co pozwala poznać jej perspektywę i zrozumieć jak radzi sobie z tematami, które zostały wzięte pod lupę przez publikę. Singiel jest zapowiedzią albumu “Holy Fvck”, którego premiera już w sierpniu.

Zapowiedź wersji rozszerzonej albumu “Mainstream sellout”

Machine Gun Kelly ma bardzo ambitne plany na swoją karierę. W tym roku zaplanował wydanie aż dwóch studyjnych krążków, a jak się okazuje, ten pierwszy doczeka się w najbliższym czasie swojej reedycji. W ramach przedsmaku rozszerzonej wersji albumu MGK zaprezentował utwór “more than life” w duecie z Glaive. Premiera winyla z dodatkowymi pozycjami została zaplanowana na 24 czerwca.


Wesprzyj twórczość Machine Gun Kelly i zamów “mainstream sellout” deluxe tutaj