Newsroom

#31 Muzyczna Ściąga: 12-19.12

Przed totalnym wpadnięciem w świąteczną gorączkę złapcie chwilę oddechu i zapoznajcie się z najciekawszymi premierami muzycznymi minionego tygodnia. Koniecznie dajcie znać na naszym Facebooku, kto najbardziej Was zaskoczył!

KaeN i Ewelina Lisowska we wspólnym utworze!

Jak się okazuje, w pierwszym etapie kwarantanny, która miała miejsce na początku bieżącego roku, dwóch muzyków – KaeN oraz Ewelina Lisowska spotkali się, by nagrać wspólny utwór zatytułowany po prostu “Kwarantanna”. Artyści poprzez muzykę wyrażają swoje emocje związane z globalną pandemią. Utwór jest także zapowiedzią nadchodzącego albumu KaeN-a “Jason”, który możecie zamówić tutaj.

The Pretty Reckless wraca do gry

Właśnie ukazał się klip do utworu “25”, który promuje nadchodzący album zespołu The Pretty Reckless zatytułowany “Death by Rock And Roll”. Wydawnictwo ukaże się 12 lutego, tuż przed Walentynkami. Płyta będzie pierwszym albumem amerykańskiej grupy muzycznej od niemal 5 lat – ale za to będzie to już czwarty długogrający album w karierze zespołu. Wesprzyj zespół i zamów “Death by Rock And Roll” w przedsprzedaży.

Hayley Williams wydała akustyczną EP-kę

Hayley Williams (wokalistka zespołu Paramore) stawiając kolejny krok w swoim solowym projekcie, wydała akustyczną EP-kę “Petals For Armor: Self Serenades”, która składa się z trzech utworów – zupełnie nowego “Find Me Here” oraz “Simmer” i “Why We Ever”. Płyta jest dostępna w legalnych streamingach, ale można także zamówić ją na winylu w oficjalnym sklepie artystki. Hayley podkreśla, że ilość egzemplarzy jest limitowana i może się skończyć w każdym momencie. Kto pierwszy ten lepszy!

Smolasty prezentuje utwór “Duchy”

Utwór “Duchy” to kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu Smolastego zatytułowanego “Ghetto Playboy”, którego premiera została zaplanowana na 12 lutego. W piosence artysta opowiada o wszystkich osobach, które odeszły z tego świata za wcześnie. Album jest już dostępny w przedsprzedaży – zamów go dziś!