Newsroom

Muzyczne Święta – tych utworów nie może u Was zabraknąć!

Hoł, hoł, hoł! Święta coraz bliżej i tutaj pojawia się wielkie pytanie – czy przygotowaliście specjalną playlistę właśnie na ten wyjątkowy czas? Wiemy, że wśród naszych czytelników są osoby, które wręcz kochają święta, ale są też tacy, którzy nie mogą się do nich przekonać. Uważamy, że muzyka jest lekiem na całe zło, dlatego polecamy Wam w dzisiejszym wpisie nasze ulubione świąteczne utwory. Miłego słuchania i… Muzycznych Świąt!

Mariah Carey – All I Want for Christmas Is You

Klasyk bez którego nie wyobrażamy sobie świąt! Wyskakuje nawet z lodówki, a my za każdym razem szeroko się do niego uśmiechamy.

Wham! – Last Christmas 

Idąc torem klasyków – “Last Christmas” również co roku gości w naszych głośnikach i tak bardzo jak może to brzmieć lamersko – nigdy nam się nie nudzi!

Katy Perry – Cozy Little Christmas

Każdy artysta marzy o tym, by w swojej karierze wydać chociaż jeden świąteczny utwór, który pokochają słuchacze. Do tego grona muzyków dołączyła także Katy Perry!

Michael Bublé – Santa Claus Is Coming To Town

Michael Buble niesamowicie kojarzy nam się ze świętami – nawet w utworach, które niekoniecznie są dedykowane temu sezonowi.

Matt Dusk, Margaret – Let It Snow!

Matt Dusk wraz z Margaret swego czasu wydali wspólny album, który idealnie sprawdza się przy zimowym klimacie. Nagrali także cover utworu “Let It Snow!”, który umili Wam ten wyjątkowy czas.

Koniecznie dajcie znać na naszych mediach społecznościowych jakie utwory goszczą u Was w okresie świąt!