Newsroom

Nowy singiel zespołu Felivers

Grupa Felivers prezentuje najnowszy, odrobinę “niebezpieczny” singiel! To zupełnie nowa muzyczna odsłona zespołu. Piosenka w ubiegły piątek trafiła do serwisów streamingowych.

Felivers to zespół młodego pokolenia. W skład grupy wchodzą: Miłosz Fergiński, Wojciech Fortuna, Piotr Zborowski, Piotr Cody Dąbrowski oraz Konrad Jażdżyk. W kwietniu ubiegłego roku wydali swoją debiutancką płytę, która jest klasyfikowana jako pop-rock. Do ich największych przebojów należą m.in. “Dobrze” oraz “Nasz Moment”. Mimo młodego wieku, na swoim koncie mają wiele koncertów i festiwali. Ciekawostką jest to, że wystąpili w filmie kinowym, pt. “#Jestem M. Misfit”, w którym zagrali samych siebie.

Warto zaznaczyć, że mimo niedawnej premiery debiutanckiej płyty, zespół już pracuje nad kolejnym albumem. Pierwszą jego zapowiedzią jest singiel pt. “Niebezpiecznie”, który trafił do streamingów w ubiegły piątek, 17 lipca. Jest to zupełnie nowa odsłona ich twórczości, a jak sami przyznają, utwór opowiada o “miłości od pierwszego wejrzenia”.

Autorem tekstu jest wokalista zespołu, czyli Piotr Zborowski. Z kolei za muzykę odpowiedzialny był Marcin Kindla – kompozytor i producent muzyczny, który jest laureatem nagrody Fryderyk oraz trzykrotnie jego kopozycje zostały nagrodzone podczas 55. KFPP w Opolu.