Newsroom

Mrozu leci dalej, daleko i oby jeszcze dalej ze swoimi… Złotymi Blokami!

Mrozu leci dalej i daleko – ze swoim ostatnim albumem! Po ogromnym sukcesie wyprzedanych koncertów ze Złotej Trasy oraz wielu plenerów tego lata, wyrusza w jesienno-zimową trasę koncertową! Artysta wystąpi 9 polskich miastach w tym, w warszawskiej Progresji 3 grudnia.

„Lecimy za wysoko, ciągle za daleko” to słowa ostatniego przeboju Mroza, które w te wakacje rozbrzmiewały w każdym radiu i na wielu, wielu imprezach. To również zaproszenie na zimową trasę klubową Mroza. Kto jak nie on może wnieść sporo słońca i letniego klimatu w listopadowo-grudniową szarość? Na klubowej trasie będzie można usłyszeć wszystkie utwory z dobrze już znanej płyty Złote bloki, która 3 miesiące po premierze pokryła się złotem. 

O tym, jak Mrozu rozbił bank pisaliśmy już przy okazji ostatniego warszawskiego koncertu. Było to tak dobre doświadczenie, że przebieraliśmy nóżkami, aby jak najszybciej to powtórzyć. Udało się to nie raz, nie dwa podczas tegorocznych plenerów, ale wiadomo, nie ma to jak koncert klubowy! Daje o wiele większe możliwości produkcyjne, chociażby pod względem oświetlenia – nie trzeba tu czekać, aż słońce pochyli się ku zachodowi, można również zaszaleć ze scenografią – i na to liczymy! Bo o tym, że ten koncert będzie dobry, jesteśmy przekonani już w tym momencie. Mrozu przez ostatnie lata zaliczył jeden z największych glow-upów ever. Nie wierzycie? W takim razie, na przełomie listopada i grudnia nadarza się idealna okazja, by przekonać się o tym osobiście! Gorąco polecamy!

„Energia, którą obdarzyła nas publiczność na letniej trasie była totalnie uskrzydlająca, więc dalej chcemy z nią lecieć! A jak lecieć, to za wysoko i za daleko!”

– mówi artysta

Lecimy za daleko to trasa, która w listopadzie i grudniu 2022 roku zawita do polskich miast. Oprócz przebojów ze Złotych bloków będzie można usłyszeć inne największe przeboje Mroza jak Nic do stracenia, Aura, czy Bo jak nie my to kto, w nowych, energetycznych aranżacjach. I gwarantujemy Wam, że chcecie to usłyszeć!

Pełny harmonogram trasy: 
04.11 – Poznań / B17 
06.11 – Gdańsk / Stary Maneż 
10.11 – Bydgoszcz / Fabryka Lloyda 
13.11 – Katowice / P23 
02.12 – Toruń / CKK Jordanki 
03.12 – Warszawa / Progresja 
04.12 – Wrocław / Centrum Koncertowe A2 
08.12 – Częstochowa / Filharmonia Częstochowska 
14.12 – Łódź / Wytwórnia