Newsroom

Madison Beer zagra koncert w Warszawie!

Kolejny rok kalendarzowy już niedługo, a zapowiada się on bardzo ciekawie! Pośród wielu dużych ogłoszonych nazwisk, mamy także mocny skład popowych alternatyw, które zawitają do nas w pierwszym kwartale 2024. Jednym z takich będzie amerykańska piosenkarka Madison Beer – już 5 marca na COS Torwar w Warszawie.

Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko. Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy The Spinnin Tour, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki oraz przypadającej na ten dzień daty 25. urodzin wokalistki. To będzie niezapomniane show!

Koncert Madison Beer odbędzie się 5 marca 2024 roku w warszawskiej hali COS Torwar. I od razu widać, że pierwsze show tej artystki w Polsce było mocno wyczekiwane, bowiem po pierwszych dwóch dniach sprzedaży biletów, organizatorzy musieli zmienić miejsce na kilkukrotnie większe. Największa w Warszawie klubowa przestrzeń Progresja zanotowała natychmiastowy sold-out. Warto również wspomnieć, że uwielbiany od zeszłego roku Jann, będzie wyjątkowym gościem występu w Polsce, a także uwaga! – podczas CAŁEJ europejskiej trasy! Brawo Janek! To świetna szansa, na pokazanie szerzej twórczości naszego ciekawego polskiego debiutanta.

Obecnie, 24-letnia Madison ma na koncie jedną EP-kę oraz dwa długogrające albumy, w tym najnowszą premierę z września tego roku Silence Between Songs, na którą napisała i współ-wyprodukowała wszystkie piosenki. Album promowały przeboje m.in. uwielbianą przez fanów piosenkę Reckless, hymn lata Home To Another One, filmowe Spinnin oraz najnowszy singiel Sweet Relief. Wydawnictwo opisano jako ,,psychodeliczny dream pop zainspirowany rockiem” (Variety) na którym znajdują się ,,powalające szczerze ballady” (NPR). Ze swoją wyjątkową zdolnością do opowiadania historii pełnych emocjonalnej głębi, Madison porusza wątki refleksyjne i introspektywne, uzupełniając je o świeżą paletę brzmień oraz własną artystyczną wizję oprawy wizualnej albumu. Płytą okrzyknięto jako ,,najbardziej stylową i dojrzałą w dotychczasowym dorobku” (Vogue), a także ,,mistrzowską eksplorację jej artystycznego rozwoju oraz głębokiej więzi z odbiorcami” (A Book Of), podczas gdy ,,jej wokale są jak zawsze cudowne” (NYLON).

Szczegółowe informacje na temat koncertu możecie znaleźć na stronie organizatora Fource oraz w wydarzeniu na Facebooku. Tam znajdziecie również wszystkie linki do zakupu biletów. Radzimy się pospieszyć, bo coś czujemy, że szykuje się tu niebawem sold-out… po raz drugi!