KonkursyNewsroom

Lady Pank Symfonicznie [wygraj bilety]

Legenda polskiej muzyki rockowej zaprasza na dwa koncerty pod szyldem Lady Pank Symfonicznie. Te wyjątkowe wydarzenia promują wydany kilka lat temu album o tym samym tytule, a również dają niezwykłą okazję na to, by posłuchać zespołu z towarzystwem orkiestry.

Wspomniany album, który uwiecznił Lady Pank w dźwiękach symfonicznych, składa się z dwóch płyt, które łącznie zarejestrowały 20 utwór zagranych podczas jubileuszowego koncertu w Sali Kongresowej oraz katowickim Spodku. Kompozycje w tej wyjątkowej aranżacji są przeplatywane z przebojami muzyki klasycznej.

Zamysł był taki: wybrać przeboje muzyki klasycznej, które można by jakoś skonfrontować z przebojami Lady Pank – mówi szef symfoników, Andrzej Szczypiorski.

Koncepcja na właśnie taką odsłonę narodziła się 10 lat temu, kiedy to Lady Pank po raz pierwszy miało okazję zagrać z Orkiestrą Symfoników Gdańskich. Za aranżację utworów odpowiada Marcin Szczypiorski, który swoją pracę nad tą płytą opisuje następująco:

Do każdego z utworów z repertuaru Lady Pank staraliśmy się podejść inaczej. W „Kryzysowej narzeczonej” czy w „Zostawcie Titanica”, o doborze wstępu zadecydowała treść  tekstu piosenki. Dlatego do Kryzysowej narzeczonej pasowała nam Wesoła wdówka Lehara, a do „Titanica” – menuet Boccheriniego. Natomiast w „Zawsze tam gdzie ty” w miejscu, gdzie u Pucciniego w Messa di Gloria chór zaczyna śpiewać Kyrie, u nas wchodzi gitara Borysewicza.

Muzycy Lady Pank, również nie kryją swojego zadowolenia z tej współpracy komentując:

 Na koncertach słychać, że wszyscy świetnie się bawimy – wspomina Janusz Panasewicz. I dodaje: – Zaśpiewałem kilka tysięcy normalnych koncertów, ale jak się pojawia ta potęga brzmienia, te smyki, bogate aranżacje… to robi się szczególny nastrój, tworzy się inna, równie fajna, jak na koncertach rockowych, atmosfera. Podczas koncertu w sali Kongresowej, już po drugim numerze było standing ovation i jak publiczność wstała to już stała przez dwie i pół godziny.

Co, gdzie, kiedy?

Lady Pank

Warszawa, Hala Torwar

15.04.2018r, godz. 19:00

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/125648678234821/

Gdynia, Gdynia Arena

19.04.2018r, godz. 19:00

Dołącz do oficjalnego wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1527343523981034/

BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):

Kategoria I – 155 PLN

Kategoria II – 125 PLN

Kategoria III – 95 PLN

Kategoria IV – 65 PLN (tylko w Gdyni)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

Sprzedaż internetowa: stodola.pl, ticketclub.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl, biletomat.pl, biletyna.pl


– KONKURS –

Wspólnie z agencja koncertową Stodoła przygotowaliśmy dla Was konkurs,  w którym możecie wygrać jeden bilet na koncert w Warszawie lub Gdyni.

ZASADY

  1. Kliknij tutaj i polub Wspieramy Legalne Kupowanie Muzyki na Facebooku
  2. Wejdź na nasz Fan Page, znajdź post z artykułem i napisz w komentarzu do którego miasta chcesz się wybrać na koncert.
  3. By wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie wymienione wyżej warunki.

Będzie nam miło jeśli przy okazji zaobserwujesz nas na Twitterze oraz Instagramie.

Wyniki ogłosimy 31.01.2018r

Powodzenia!

WYNIKI

Bilety zgarniają:

WARSZAWA

Martyna Mitmańska

Lech Komar-Komarewski

GDYNIA

Jola Bloch

Krzysiek Łoński

 

W celu uzyskania szczegółów na temat wejścia na koncert prosimy o wiadomość na kontakt@wlkm.pl z dopiskiem “konkurs Lady Pank”