Newsroom

Krystian Ochman wystąpi w Toruniu w ramach Winter Tour ’22

Fot. Materiały prasowe

Krystian Ochman, w ramach promocji debiutanckiej płyty, wyruszył w trasę koncertową – Winter Tour ’22. Za sobą ma już kilka koncertów, lecz wystąpi jeszcze w siedmiu miastach. Ostatni występ odbędzie się w toruńskim CKK Jordanki. Nie przegapcie tych wydarzeń. A dlaczego warto przyjść? O tym przeczytacie w poniższym artykule!

Zapewne pamiętacie Krystiana Ochmana z programu The Voice of Poland, ponieważ jest zwycięzcą 11 edycji. Na potrzeby programu wydano pierwszy jego singiel (“Światłocienie”), który okazał się przebojem – w tej chwili ma 5 milionów wyświetleń. Na początku ubiegłego roku ukazał się kolejny utwór pt. “Wielkie Tytuły”, który został utrzymany w bardzo zbliżonej stylistyce, co “Światłocienie”.

Jesienią ubiegłego roku ukazał się debiutancki album Krystiana, który zatytułowano “Ochman”. Kolejnym sukcesem na tak dużą skalę jest wygrana w 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki podczas koncertu „Premiery” – wykonał autorski utwór pt. “Prometeusz”.

Trasa Winter Tour ’22 rozpoczęła się w styczniu koncertem w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Do tej pory odbyło się kilka koncertów w innych miastach, ale planowo odbędzie się jeszcze siedem – w Warszawie, Katowicach, Cieszynie, Krakowie, Gdańsku Kobylnicy i Toruniu. Bilety są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem bileterii Biletyna.pl oraz na stronie internetowej organizatora – Adria Art.

Nie przegapcie tych wydarzeń! My również planujemy pojawić się na jednym z koncertów – a mianowicie na zakończeniu trasy w Toruniu. Występ odbędzie się 31 marca w sali koncertowej CKK Jordanki.