Newsroom

Dawid Tyszkowski rusza w trasę promującą debiutancki album

No i jest! Właśnie dzisiaj, 17 listopada premierę ma debiutancki album młodego polskiego wokalisty Dawida Tyszkowskiego. Po niezwykle udanym sezonie tak wydawniczo, jak i festiwalowo, zapowiada na marzec 2024 roku trasę koncertową Mój Kot Zaginął Tour z którą odwiedzi 8 polskich miast: Poznań, Toruń, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź i Warszawę. Pomożecie odnaleźć kota?

Dawid swój muzyczny debiut rozpoczął od niezwykle chwytliwego utworu Koszulka, wyprodukowanego we współpracy z Patrickiem The Panem. Utwór oraz wydana niedługo później EPka Nadal nie śpię spotkały się z pozytywnym odzewem, dzięki charakterystycznemu głosowi Dawida skupiając wokół siebie pierwszych zainteresowanych. Lecz jak wiadomo, EPka to tylko rozgrzewka a prawdziwym sprawdzianem umiejętności jest pełnoprawna, długogrająca płyta.

Dawid to bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia, który stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy. W Wasze ręce oddaje swoją debiutancką płytę, a już w marcu zaprasza Was na trasę, na której będziecie mogli wspólnie z nim poszukać kota.

Mój Kot Zaginął Tour:
01.03 – Poznań, Blue Note
02.03 – Toruń, NRD
03.03 – Gdańsk, Drizzly Grizzly
08.03 – Wrocław, Bezsenność
09.03 – Kraków, Poczta Główna
10.03 – Katowice, Jazz Club Hipnoza
17.03 – Łódź, Wooltura
19.03 – Warszawa, Niebo

Szczegółowe informacje na stronie organizatora oraz na wydarzeniu na Facebooku! My uwielbiamy obserwować polskich debiutantów, więc na pewno tam będziemy! Dołączajcie i zakochajcie się!