Newsroom

Koncertowa jesień w Food Townie

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Końcówka września i październik na warszawskiej Woli zapowiada się bardzo dynamicznie. Zadowoleni będą zwłaszcza fani muzyki na żywo, bo nie zabraknie tu znanych nazwisk. Wszystko w ramach obchodzonych przez Fabrykę Norblina 1. urodzin, które potrwają cały miesiąc!

Dopiero co zakończył się trwający w Food Townie Oktoberfest, emocje jeszcze nie opadły, a już trzeba szykować się na kolejne niezapomniane przeżycia. Tym razem są to urodziny Fabryki Norblina, które rozpoczynają się 24 września i potrwają do 15 października! Na odwiedzających skrzyżowanie ulic Prostej i Żelaznej czeka wiele atrakcji i konkursów. Z tej okazji w barze Gimlet w Food Townie odbędą się koncerty, na które wstęp jest darmowy. Koncertem rozpoczynającym urodzinowy miesiąc będzie występ elektryzującego artysty młodego pokolenia Arka Kłusowskiego, którego album “Lumpeks” spotkał się ze świetnym odbiorem zarówno branży muzycznej jak i słuchaczy. Tego dnia wystąpi także Natalia Zastępa. 

Październik, będzie miesiącem, w którym każdy weekend w Food Town będzie obfitował w niezapomniane przeżycia muzyczne i różnorodny repertuar. Już 1 października imprezę pod sceną rozkręci Marika, Ania Szarmach, a także DJ-e Envee i Jabko. W kolejny weekend zmieniamy nieco klimat, bo wtedy barem Gimlet zawładnie basista i kompozytor Wojtek Pilichowski wraz z Jericho Brass Collective. Tym czego możemy się spodziewać po występie Wojtka z dziewięcioosobowym zespołem to wysokogatunkowe, transowe i głębokie Funky Jazz Fusion, które nawiązuje do najlepszych lat muzyki tworzonej w latach 70 i 80. Zaś 15 października w zupełnie inny wymiar przeniesie nas Sound‘n’Grace oraz Nick Sinckler, którego zawsze rozpierają ogromne pokłady energii. Nick sprawi, że cała sala będzie tańczyć i razem z nim śpiewać uwielbiane hity.

To tylko część atrakcji zaplanowanych na końcówkę września i październik. W drugiej połowie października także Food Town planuje uczcić swoje urodziny w równie wyjątkowy sposób. Szczegóły niebawem!