Newsroom

Swingowa jesień w Warszawie

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Pogoda za oknem powoli się zmienia i coraz częściej trzeba być przygotowanym na powiew chłodnego wiatru. To znak, że nadchodzi jesień. Jednak w tym roku będzie ona pełna energii i szybkiego kroku. Wszystko za sprawą swingowych czwartków w Food Town. 

Od 8 września w każdy czwartek uczestnicy Swing Thursday’s przeniosą się w czasie do lat 30. XX w. i nowojorskiego Harlemu, a taneczne rytmy płynące z Fabryki Norblina rozleją się na całą Warszawę dodając mieszkańcom siły podczas jesiennej słoty. Warto dodać, że o dobrą muzykę zatroszczy się zespół live, w którego skład wchodzą utalentowani muzycy tacy jak: Daria Kobierecka wokalistka, multiinstrumentalistka i kompozytorka, która występowała w wielu projektach muzycznych i telewizyjnych min. The Voice of Poland, Szansa na Sukces, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu; Anna Malek, wokalistka, songwriterka, ćwierćfinalistka 11 edycji The Voice of Poland; Ada Kiepura wokalistka, kompozytorka, chórzystka, trener wokalny oraz Kacper Andrzejewski, który brał udział w 2 edycji programu Bitwa na Głosy w drużynie Moniki Kuszyńskiej zajmując 5 miejsce.

Swingowe czwartki są okazją nie tylko dla tych, którzy lubią nieco szybsze tańce, ale także tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tym stylu. To też okazja dla panów by ubrać białą koszulę i szelki oraz pań chcących założyć spódnicę w groszki. Zapowiada się świetna zabawa w stylu vintage! Muzyka na żywo i tańce w stylowym barze Gimlet to połączenie, dzięki któremu w weekend wejdziemy tanecznym krokiem. Możecie być spokojni, że gdy w czasie szalonej imprezy opadniecie z sił, w Food Town zawsze znajdziecie miejsce, w którym będziecie mogli uzupełnić energetycznie niedobory. Znajdujące się tam bary i koncepty gastronomiczne pozwolą wam zaspokoić głód i spróbować nowych smaków.

Swingowe czwartki w Food Town czas zacząć!