Newsroom

Organek z nowym materiałem w Stodole!

Wielkimi krokami zbliża się wiosna oraz czas (miejmy nadzieję) powrotu koncertów! Jednym z nich, na który chcemy Was serdecznie zaprosić to ØRGANEK, który wystąpi w warszawskiej Stodole 12 marca! Koncert odbędzie się w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ”, promującej najnowszy album zespołu.

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’.

“Retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”

opowiada lider zespołu, Tomasz Organek

Wiosenny kalendarz warszawskiej Stodoły zapowiada się naprawdę ciekawie. Koniecznie wpadajcie 12 marca, aby sprawdzić co nowego przygotował dla Was Organek. Koncertów zapowiedzianych jest niewiele, więc to świetna okazja sprawdzić nowy materiał! „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Was charakterystycznym… Oi! Do zobaczenia w Stodole!

Bilety możecie nabyć TUTAJ.