Newsroom

Ari Abdul na dwóch koncertach w Polsce

fot. Claire Hodgkins

Fot. Claire Hodgkins

Ari Abdul to artystka tworzącą muzykę dla szerszego grona od 2021 roku i od tej pory idzie jak burza. Jej fenomen rozpoczął się od momentu wydania debiutanckiego albumu “BABYDOLL”, który szybko rozkochał użytkowników Tik Toka i stał się viralem. Jej talent dostrzegają także inni artyści w tym m.in. Fletcher, która zaprosiła Ari Abdul na wydarzenie “Fletcher & Friends”, które odbyło się pierwszego czerwca z okazji Pride Month. Najbliższe koncerty artystki w Europie to pierwszy i w moim odczuciu jedyny taki moment, by zobaczyć ją w kameralnych warunkach – uwierzcie mi na słowo.

Ciężko uwierzyć, że Ari zastanawiała się, czy pójść w muzykę i to jej własna mama nakłoniła ją kilka lat temu, by pokazała swój talent światu. Pewne “popchnięcia” zasługują na oklaski – tak, jak w przypadku Ari, która hipnotyzuje swoim głosem i zostawia chrapkę na więcej.

Nie zwalniająca tempa z kilkoma hitami na koncie i najnowszym singlem “Don’t” wraz z początkiem września wystąpi w poznańskim klubie Blue Note. Nie zastanawiajcie się – biegnijcie po bilety, póki są dostępne.

Co, gdzie, kiedy?

Ari Abdul

05.09.2024 r

Poznań, Blue Note

Bilety: livenation.pl