Newsroom

3 razy tak dla Paramore!

Hayley Williams, Taylor York oraz Zac Farro, czyli Paramore, powracają z nowym singlem, zapowiedzią płyty oraz trasą koncertową, a to wszystko jeszcze w tym roku.

W dniu dzisiejszym ukazał się klip do utworu Hard Times, który jest zapowiedzą albumu After Laughter. Premiera piątego, długogrającego krążka zespołu Paramore nastąpi już 12 maja. To nie wszystko. W ciągu jednego dnia amerykańska formacja ogłosiła aż trzy ważne informacje, tą ostatnią jest trasa koncertowa po Europie. Zespół promując nowe wydawnictwo odwiedzi naszych sąsiadów, czyli Niemcy oraz Czechy. Niestety na liście zabrakło Polski. Jedyną iskrą nadziei może być to, że rozpiska nie została jeszcze oficjalnie zamknięta.

Wyżej wspomniany singiel Hard Times pokazuje zespół Paramore z innej strony, nawiązując stylistycznie do lat 80 tych. Czy w tym kierunku podążała grupa komponując nowy krążek? Tego nie wiemy, ale by ostudzić apetyt, udostępniamy pełną tracklistę nadchodzącego wydawnictwa.

Hard Times

Rose Colored Boy

Told You So

Forgiveness

Fake Happy

26

Pool

Grudges

Caught In The Middle

Idle Worship

No Friend

Tell Me How

Za produkcję albumu odpowiada Justin Meldal-Johnsen oraz gitarzysta Paramore – Taylor York. Płytę nagrywano w Nashville, rodzinnym mieście zespołu. Ostatni studyjny album grupy to wydana w 2013 roku płyta Paramore.

Czekaliście na powrót zespołu?