Newsroom

Poznaj “Historię Złego Chłopca”

Adam Zaworski, bliżej znany jako DJ Adamus, spotka się ze swoimi fanami 30 kwietnia o godzinie 16:00 w poznańskim empiku na Placu Wolności. Wydarzenie odbędzie się w ramach promocji książki Historia Złego Chłopca, w której artysta bez ogródek i mocnymi słowami odziera polską scenę klubową z blichtru i kolorów.

DJ Adamus to muzyk, producent muzyczny a także dziennikarz radiowy. Na scenie polskiej muzyki może pochwalić się współpracą z takimi osobami jak: Basia Hetmańska (ex. Candy Girl), Ada Szulc, Paulla czy Michał Kwiatkowski. Ponadto, dzięki projektowi Wet Figners, który współtworzył z Mafia Mike, powstały utwory Hi-Fi Superstar oraz Nu Limit. Duet dwukrotnie występował jako support przed światowej rangi DJ-a Tiesto. Oprócz chwytliwych dźwięków, Wet Fingers mogą się również pochwalić muzyką stworzoną na rzecz soundtracków do filmów Sala Samobójców oraz Big Love, które również cieszyły się dużym sukcesem.

Podczas spotkania w poznańskim empiku poznamy DJ-a Adamus z innej strony, również muzycznej, ale od kuchni, bez dźwięków, a w słowach.

Co, gdzie, kiedy?

Poznań, empik na Placu Wolności

godz. 16:00

Link do oficjalnego wydarzenia: www.facebook.com/events/1863589543890299/

wstęp bezpłatny