Newsroom

#79 Muzyczna Ściąga: Sara James, Sum 41, MGK

fot. Materiały Prasowe

Trzy zupełnie różne od siebie single, ale bardzo istotne w branży muzycznej. Porozmawiajmy dziś o nowości od Sary James, która jak zwykle hipnotyzuje i zaskakuje, przejdźmy płynie do nigdzie niezawodzącego Sum 41 oraz przyjrzyjmy się zaskakującej metamorfozie MGK.

Sara James w nowym singlu “Blue”

Sara James ponownie zaskakuje swoją dojrzałością w najnowszym singlu “Blue”, który pokazuje, jak wiele jeszcze ma do zaoferowania. Wspomniany singiel to zapewne kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty artystki, na którą wszyscy czekamy. Utwór “Blue” wsparł sam Simon Cowell, który udostępnił go na swoim Instagramie. Jeśli jesteście zaintrygowani twórczością Sary James, to przypominamy, że już w kwietniu będzie można usłyszeć ją na żywo podczas Next Fest w Poznaniu.

Sum 41 coraz bliżej premiery nowej płyty

Zespół Sum 41, który zapowiedział swój występ na czeskim festiwalu Rock for People, coraz bliżej zbliża się do premiery swojego nowego krążka “Heaven :x: Hell” i w związku z tym jeszcze przed jego wydaniem grupa podarowała słuchaczom singiel “Waiting On a Twist of Fate” przepełniony punk-rockowym brzmieniem. Pomimo mijających lat energia grupy wciąż pozostaje na najwyższym poziomie i za to ich kochamy.

MGK zapowiada nową erę

MGK zapowiada nową erę i robi to w naprawdę wielkim stylu – zakrycie starych tatuaży, nowy pseudonim artystyczny, powrót do rapu oraz pokazanie swojej wrażliwości w świeżo wydanym singlu. Po dwóch rockowych albumach artysta postanowił podsumować swoje dokonania muzyczne w teledysku do wspomnianego utworu. Po raz pierwszy Colson otwiera się przed słuchaczami aż tak mocno i opowiada nie tylko o ciężkich chwilach, jakie miewa, będąc muzykiem, ale także wraca myślami do swojego dzieciństwa oraz najbardziej traumatycznych przeżyć z dorosłego już życia. “Don’t Let Me Go” to nie tylko chwytający za serce, pełen bólu i szczerości utwór, ale przede wszystkim to zakończenie pewnej ery i wkroczenie w zupełnie nową. Czekamy na więcej.