Newsroom

#5 Muzyczna Ściąga: 10.11-17.11

Co to był za tydzień! W kolejnej muzycznej ściądze podsumujemy najgorętsze nowości ostatnich dni. Na liście nie zabrakło Smolastego, Roksany Węgiel, Taylor Swift czy Billie Eilish, ale to nie wszystko! Czytajcie.

Nowa płyta Smolastego coraz bliżej

Po ogromnym sukcesie, jakim bez wątpienia był album “Fake Love”, Smolasty nie zwalnia tempa i małymi kroczkami zbliża się do wydania kolejnego wydawnictwa. Na ten moment sam artysta niczego nie zdradził, ale konsekwentnie odkrywa kolejne karty, wydając zupełnie nowe utwory. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się bliżej “Haagen Dens”, które muzycznie daje nam nowe oblicze artysty. Jest inaczej, ale wciąż bardzo ciekawie!

Roxie serwuje najwyższą jakość

Wciąż ciężko uwierzyć, jak młoda jest ta dziewczyna, a jak wielkie robi rzeczy. Jej najnowszy singiel “MVP” udowadnia, że Roksana spokojnie może zbić piątkę ze znaczącymi wokalistkami muzyki komercyjnej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, tak dobrej kompozycji. Jest to muzyka, którą możemy się chwalić z dumą poza granicami naszego kraju. Brawo!

Lauv wydał debiutancki album

W końcu doczekaliśmy się debiutanckiego albumu Lauv, który po pierwszym przesłuchaniu utrzymuje nas w przekonaniu, że jest to dokładnie to, na co czekaliśmy. Płyta swoim delikatnym brzmieniem umili każdy, nawet najgorszy dzień.

Selena Gomez oraz Julia Michales po raz pierwszy na żywo we wspólnym utworze

Selena Gomez po wielu zmaganiach, jeszcze z dystansem, ale już na pewno, wkracza z powrotem do przemysłu muzycznego. Jedną z niespodzianek był niedawny wspólny występ z Julią Michaels do utworu “Anxiety”, który znajduje się na płycie “Inner Monologue Part 1”.

Taylor Swift i Shawn Mendes połączyli siły!

Czy również należycie do tego grona osób, które nie przepadają za remiksami? W momencie, kiedy pojawiają się takie jak ten, to całkowicie zmienia postać rzeczy! Taylor Swift wydała remix do utworu “Lover”, w którym gościnnie udziela się Shawn Mendes! Utwór ten brzmi tak dobrze po przeróbce, że śmiemy twierdzić iż tak powinna zostać wydana wersja pierwotna.

Tokio Hotel serwują nową muzykę

Zespół Tokio Hotel zbliża się do wydania kolejnej płyty i z tej okazji grupa zaprezentowała fanom zupełnie nowy utwór “Chateau”. Czekamy na więcej!

Trio, którego potrzebowaliśmy!

Marshmello, Yungblud oraz blackbear połączyli siły na rzecz utworu “Tongue Tied”. Tak mocne trio mogło dać nam tylko jedno – hit, który na długo będzie wybrzmiewał z naszych głośników.