Newsroom

#46 Muzyczna Ściąga: 04-11.07

fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

fot. Materiały Prasowe / Universal Music Polska

Nowości muzycznych nigdy za wiele! W naszej najnowszej Muzycznej Ściądze mnóstwo perełek, których premiera miała miejsce w ciągu ubiegłego tygodnia. Czym tym razem zaskoczyli nas artyści? Sprawdźcie, bo było tego naprawdę wiele!

Nina Nesbitt zapowiada nową erę

Nina Nesbitt ogłosiła otwarcie nowej ery w swojej karierze muzycznej, wraz z wypuszczeniem utworu “Summer Fling”, do którego pojawił się także teledysk. Tym samym artystka przygotowuje się do wydania trzeciego w swojej karierze albumu, który zostanie następcą wydanego w 2019 roku “The Sun Will Come Up, the Seasons Will Change”.

Billie Eilish wypuściła kolejną zapowiedź nowej płyty

Nowa płyta Billie Eilish ukaże się już w tym miesiącu. Artystka postanowiła mimo wszystko zaskoczyć swoich słuchaczy i wypuścić piąty (!) promujący wydawnictwo utwór. Tym razem jest to “NDA” z dość nietypowym teledyskiem — dla osób o mocnych nerwach. Ciekawostką jest fakt, że klip nagrana za pomocą jednego ujęcia! Za kierownicami samochodów zasiedli doświadczeni kaskaderzy. Premiera albumu już 30 lipca.


Wesprzyj twórczość Billie Eilish i zamów album “Happier Than Ever”

Badflower zapowiadają nową płytę

Zespół Badflower wypuścił singiel “Family”, który jest jednocześnie zapowiedzią ich długo wyczekiwanego, drugiego w karierze, albumu “This is how the world ends”. Wspomniany krążek był do tej pory promowany takimi utworami, jak “30” oraz “F*ck the world”. Jesienią grupa wystąpi w Polsce w ramach supportu przed koncertem Palaye Royale, o czym więcej pisaliśmy tutaj.

Prawdopodobnie najlepsza kolaboracja tego lata

The Kid LAROI absolutnie nie zwalnia tempa. Po ogromnym sukcesie, który przyniosło mu medium społecznościowe Tik Tok, jego kariera pnie się ku górze. Najpierw zaufała mu Miley Cyrus, która spontanicznie nagrała z nim teledysk, a tym razem na współpracę z młodym artystą postawił Justin Bieber, który nagrał z muzykiem utwór “Stay”. Wszystko wskazuje na to, że na naszym oczach swoje skrzydła rozwija artysta, który przejdzie do historii.

Powrót serialu “Rojst ’97” i nowy utwór trio: Brodka, Tymek & Urbanski

Jakiś czas temu Netflix ogłosił, że pomimo zamknięcia się streamingu Showmaxx, gigant postanawia przejąć cieszącą się dużą popularnością produkcję “Rojst ’97”. Kilka dni temu miała miejsce jego premiera, a wraz z nią pojawił się utwór trio: Brodka, Tymek & Ubranski, którzy zaprezentowali cover kultowego utworu “Ostatni”.

James Arthur z nowym singlem

James Arthur przymierza się do wydania swojego nowego albumu “It’ll All Make Sense In The End”, którego premiera została zaplanowana na 8 października. Zanim jednak to nastąpi, artysta prezentuje utwory, które są zapowiedzią tego właśnie krążka. W ręce fanów trafiło “September”, którego jak to w przypadku Jamesa Arthura, trafia prosto w serce.


Wesprzyj twórczość Jamesa Arthura i zamów “It’ll All Make Sense In The End”

Hey Violet i “Dear Love”

Zespół Hey Violet promuje swoją świeżo wydaną EP-kę “Problems” i tym samym zaprezentował nowy singiel “Dear Love” pochodzący ze wspomnianego mini-albumu.

Członek 5 Seconds of Summer w solowym projekcie

Luke Hemmings, członek australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer, postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i singlem “Starting Line” ogłosił, że już w sierpniu ukaże się jego własny, samodzielny album. Artysta podziękował kolegom z zespołu, że wyrazili pełną akceptację na to, by zaprezentował to, co leży mu na sercu, solowymi siłami.


Wesprzyj twórczość Luka Hemmingsa i zamów album “When Facing the Things We Turn”