Newsroom

#42 Muzyczna Ściąga: 16-22.05

Fot. Materiały Prasowe / Kayax

Fot. Materiały Prasowe / Kayax

Muzyczne nowości ponownie bardzo mnie zaskoczyły. Jestem szczerze zaciekawiona Ewą Farną i historią, którą ma do przekazania. Bardzo się też cieszę, że Marta Bijan już za moment wyda drugą w swojej karierze płytę, dokładnie taką, jaką planowała i to bez wsparcia, czy też ingerencji wytwórni. Miłym zaskoczeniem jest także powrót duetu KARAŚ/ROGUCKI wraz ze świetną wiadomością, która na pewno ucieszy fanów tego muzycznego objawienia.

Ewa Farna przerywa milczenie

Ewa Farna, odkąd jej ciało zaczęło ewoluować w bardziej kobiece, była na świeczniku mediów, którzy nie pozostawali szczodrzy w swoich słowach. Już 25 maja ukaże się tajemniczy, muzyczny projekt artystki, zatytułowany “Ciało”, który opowie nam więcej o tej historii. Ewa udostępniła krótkie wideo, zapowiadające, czego mogą spodziewać się fani.

Mod Sun i jego nowy teledysk z udziałem Avril Lavigne

“Amnesia” to najnowszy singiel Mod Suna, który promuje jego świeżo wydaną płytę “Internet Killed The Rockstar”. Do udziału w teledysku muzyk zaprosił swoją życiową partnerkę, także prężnie działającą w branży muzycznej, a mianowicie jest to Avril Lavigne.

Anne-Marie & Niall Horan we wspólnych utworze

Singiel “Our Song” to nowy utwór Anne Marie, zapowiadający jej nadchodzący album “Therapy”, którego premiera została zaplanowana na 23 lipca. Kawałek powstał w duecie z Niallem Horanem, którego można zobaczyć także w teledysku.

Marta Bijan przedstawiła swoją wizję apokalipsy

Najnowszy utwór Marty Bijan “Piosenka o końcu” to singiel promujący drugi w karierze, album artystki: “Sztuka Płakania”, którego premiera została zaplanowana już na najbliższy piątek. Klip promujący wspomnianą piosenkę, oddaje obraz tego, jak Marta Bijan wyobraża sobie koniec świata. Na temat nowej muzyki i nie tylko, mieliśmy przyjemność porozmawiać z artystką na początku tego roku, do wywiadu możecie wrócić klikając tutaj. Warto podkreślić, że najnowszy krążek artystki, wyjdzie spod jej własnych rąk – czyli bez pomocy wytwórni.


Wesprzyj Martę i zamów w przedsprzedaży album “Sztuka Płakania”

KARAŚ/ROGUCKI wydali nowy utwór i zapowiadają drugą płytę!

Czy spodziewaliście się, że KARAŚ/ROGUCKI zostanie czymś więcej niż jednorazowym projektem muzycznym? Jak się okazuje Piotr Rogucki i Kuba Karaś doskonale docierają się w kwestiach artystycznych i z tego właśnie powodu duet zaprezentował swój nowy utwór “Bezpieczny Lot”, który jest jednocześnie informacją na temat tego, że Panowie pracują już nad drugim wspólnym krążkiem. Gościem specjalnym tego singla jest Julia Wieniawa.

Thirty Seconds To Mars tęsknią za koncertami

Zespół Thirty Seconds to Mars wydał koncertowy teledysk do utworu “Hail to the Victor”, który promuje album “America” wydany w 2018 roku. Prezentując ten klip, w którym także występują fani zespołu, grupa chce podkreślić, że brak koncertów bardzo na nich wpłynął, co dotknęło nie tylko ich, ale także ich słuchaczy, jak i całą branżę w bardzo bolesny sposób. Thirty Seconds to Mars łączą się myślami z każdym, dla kogo ta pandemia jest trudnym czasem. Dodatkowo zespół 50% całej kwoty zarobionej w ramach tego utworu przeznacza na organizację Crew Nation, która ma wspomóc przemysł muzyczny, w tym ciężkim okresie.


Wesprzyj zespół Thirty Seconds to Mars i zamów ich album