Newsroom

#27 Muzyczny Alarm: listopad 2020

Listopad pod wieloma względami będzie należał do płci pięknej. W tym wchodzącym w pełną jesień miesiącu swoje nowe płyty zaprezentują trzy damskie siły: Little Mix, Margaret oraz Miley Cyrus. Zapinajcie pasy, bo szykuje się ostra muzyczna przejażdżka!

Little Mix – “Confetti”

Data premiery płyty: 06.11.2020 r

Little Mix to grupa czterech dziewczyn które zadebiutowały w trakcie jednego z zagranicznych talent shows, szturmem zdobywając serca młodych słuchaczy. Na swoim koncie mają już 5 albumów – każdy z nich sprzedany w setkach tysiącach kopii. Kolejny album promuje przebój “Sweet Melody” który w zaledwie tydzień zdobył 7 milion odtworzeń. Potwierdza to teorię, że wiele osób czeka na ich nowy materiał. Czy dziewczyny znów rozbiją bank hitów i mają dla nas przygotowany kolejny pakietów przebojów? Przekonamy się już 6 listopada!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródłaPremierę płyty poleca: Dominika Tarka

Margaret – “Maggie Vision”

Data premiery płyty: 27.11.2020 r

Nową wizję Margaret poznamy tuż pod koniec listopada. Nowy album artystki – pomimo, że wciąż są to popowe klimaty – wyznacza nową ścieżkę w jej karierze. Czego możemy się spodziewać? Wszystko wskazuje na to, że Margaret postanowi w pewien sposób obnażyć przed nami swoją duszę i pokazać za pomocą piosenek, co się u niej działo przez ostatnie miesiące. Utwory takie jak: “Nowe Plemię”, “Roadster”, “Fotel” czy “Xanax” to kilka zapowiedzi nadchodzącego wydawnictwa. Nie oczekujcie od tego albumu hitów na miarę “Cool Me Down” czy “In My Cabana”, bo właśnie nastała zupełnie nowa era, którą sama artystka nazwała “Maggie Vision”. Dla zainteresowanych – jeśli kupicie album ze strony samej Margaret w przedsprzedaży to zdobędziecie kilka super gadżetów. Warto więc złożyć zamówienie już teraz!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródła


Miley Cyrus – “Plastic Hearts”

Data premiery płyty: 27.11.2020 r

Gdy kilka lat temu doszczętnie spalił się dom Miley Cyrus w Malibu, artystka straciła także wszelką nadzieję na odzyskanie materiału, który nagrywała właśnie w tym miejscu na swój nowy album. Wokalistka jednak walczyła oto, by nie stracić tego nad czym tak długo pracowała i udało jej się odzyskać część utworów, a pozostałą po prostu dograć na nowo. Tym sposobem w nasze dłonie trafi planowany już 2 lata temu album “Plastic Hearts”, który zdziera z Miley Cyrus słodkie oblicze i pokazuje nam jej drugą, zadziorną odsłonę. Czy rockowy album od odtwórczyni Hanny Montany okaże się hitem? Czujemy, że cokolwiek by się nie stało, to na pewno narobi on sporego zamieszania!


Kliknij tutaj i kup album z legalnego źródłaPremiery płyt poleca: Sara Migaj