Newsroom

#20 Muzyczna Ściąga: 20.06-27.06

Powiew wakacji unosi się w powietrzu i to idealny moment na to, by wyłonić nadchodzący hit tego sezonu. Czy wśród naszej listy znajduje się właśnie taki utwór, który nie zejdzie z Waszych głośników tego lata? Sprawdźcie jakie nowości ukazały się w ciągu ostatnich dni!

Poznaj polskie Years&Years!

Elektroniczne brzmienie, sporo brokatu i ten charakterystyczny wokal, który momentami przypomina wokalistę brytyjskiego zespołu Years&Years, czyżby grupa doczekała się konkurencji? Bloo Crane brzmią naprawdę intrygująco, a już 31 lipca poznamy ich pełny, debiutancki materiał.

Saszan miksuje pop z trapem

#Hot16Challenge2 co prawda już powoli odchodzi w cień lecz to nie zmienia faktu, że to muzyczne wyzwanie obudziło w artystach wenę twórczą o jakiej wcześniej nie mieli pojęcia. Do grona tych artystów dołączyła Saszan, która postanowiła wykorzystać swój 16-wersowy utwór i zamienić go w singiel o klimacie popowo-trapowym. “First Internet Queen” porusza kwestie pandemii, a także zabiera nas w nostalgiczną podróż po karierze artystki, która trwa już od niemal dekady.

#MiesiącDumy: Ofelia “To do Pana”

Z okazji #MiesiącaDumy i z uwagi na coraz to bardziej zaostrzającą się sytuację dla społeczności LGBT+ w Polsce, Ofelia wypuściła teledysk, w którym występują znane i mniej znane twarze pokazujące swoje oblicze miłości. Wspieramy!

Hayley & Marshmello i ich różowy zawrót głowy!

Na deser i zakończenie tego jakże gorącego tygodnia, Halsey wspólnie z Marshmello wypuścili teledysk do utworu “Be Kind”. Wokalistka pokazuje w nim swoje umiejętności taneczne, a sam klip jest przepełniony różową fantazją.