Newsroom

#14 Muzyczna Ściąga: 22.03-29.03

W pełni popierając akcję #ZostańwDomu w naszym kolejnym artykule z serii Muzyczna Ściąga zebraliśmy dla Was najciekawsze premiery minionego tygodnia, które umilą Wam ten Czas.

Dua Lipa wyznacza nowe trendy w muzyce popularnej

Dua Lipa potrafi namieszać. Swoim debiutem szybko zapadła w pamięć, a jej kolejny album Future Nostalgia jest naprawdę obiecujący. Każdy z utworów brzmi jak potencjalny singiel, który mógłby podbić stacje radiowe. Pomimo tego, że artystka niefortunnie trafiła z terminem wydania płyty, co niestety wpłynęło na przesunięcie sprzedaży albumu w wersji fizycznej przez panującego wirusa – planowany termin realizacji digitalu to czerwiec – streamingi skutecznie go wypromują, tego jestem pewna. Krążek ten rozhula się w niejednych głośnikach, bo jest to pop na najwyższym poziomie. Dua Lipa dokładnie wie co robi, a konkretny pomysł na siebie i swoją muzykę się ceni!

Hayley Williams odsłoniła kolejny utwór z nadchodzącej płyty

Solowy debiut Hayley Williams to płyta na którą czekam najbardziej. W Paramore pokazała już naprawdę wiele, a czego możemy się spodziewać po albumie Petals For Armor? Do tej pory, kilka ujawnionych singli, pokazało nam, że będzie to wydawnictwo naprawdę różnorodne. Klimatu Paramore na nim nie znajdziemy. Jest to muzyka typowo alternatywna. Głębokie teksty owiane ciekawą, niebanalną melodią i głos Hayley na pierwszym planie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to całość usłyszymy już w maju.

Rita Ora nie zwalnia tempa

Rita Ora po problemach z wytwórnią i przerwie w wydawaniu muzyki, naprawdę nabrała rozpędu! Artystka przymierza się do premiery swojego trzeciego albumu, a jego przedsmakiem jest utwór “How To Be Lonely”. Jesteśmy ciekawi, co jeszcze szykuje dla nas Rita, bo singiel brzmi świetnie!