Newsroom

#13 Muzyczna Ściąga: 15.03-22.03

Drodzy Artyści, dziękujemy! Nie wyobrażam sobie zacząć tego wpisu od innych słów niż te, bo tak naprawdę to oni umilają na ten ciężki czas niezmienne wydając swoją muzykę. Niestety trasy koncertowe zostały poprzesuwane a wraz z nimi daty premier poszczególnych płyt, ale na szczęście nowe single nieustannie się ukazują. Sprawdźcie kto nas uraczył czymś nowym w minionym tygodniu!

Igor Herbut prezentuje swoje “Ro” z nadchodzącego albumu

Płyta Igora Herbuta powinna ukazać się już za moment. Niestety w związku z panującą na całym świecie izolacją, muzyk ogłosił, że przekłada premierę albumu na maj co jest całkowicie rozsądnym wyborem. Igor w ramach tego wydłużonego oczekiwania zaprezentował utwór “Ro” z nadchodzącego krążka. Posłuchajcie, zamknijcie oczy, wczujcie się w tę melodię oraz tekst, bo Herbut ponownie zaprasza nas do swojego intymnego świata, w którym bardzo łatwo się zatracić.

Poznajcie Nowe Plemię Margaret

Jakiś czas temu Margaret postanowiła zniknąć z rynku muzycznego. Na całe szczęście jej odejście nie trwało długo! Artystka powróciła z nowym utworem “Nowe Plemię”, który został wydany w ramach szczytnej akcji, jaką była zbiórka pieniędzy na cele charytatywne. Singiel zapowiada nowe wydawnictwo Margaret. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że artystka wspólnie ze swoim partnerem ruszyła z własną wytwórnia muzyczną – Gaja Hornby Records. Brawo!

Hayley Williams prezentuje kolejną zapowiedź solowego albumu

Ten tydzień dla fanów Hayley Williams miał być rajem dla uszu – artystka planowała wrzucenie do sieci kolejnych kilku piosenek zapowiadających jej debiutancki, solowy album. Niestety podobnie jak inni artyści, wstrzymała się z tym pomysłem z uwagi na panującą obecnie sytuację na świecie. Na szczęście nie zrezygnowała z wypuszczenia jednego utworu, który już jest dostępny do legalnego odsłuchu. Koniecznie przesłuchajcie, bo do premiery całego albumu pozostało już naprawdę niewiele czasu!

Nothing But Thieves pytają – czy wszyscy oszaleli?

Co za miła niespodzianka! Nothing But Thieves zaprezentowało nowy utwór i trafili z nim w dziesiątkę – to pytanie na pewno wielu z nas krąży teraz po głowie. Wszystko wskazuje na to, że nowy album zespołu ukaże się całkiem niedługo.

Smolasty przygotowuje nas do premiery nowej płyty

Smolasty również należy do tej grona artystów, którzy przesunęli datę premiery swojego albumu. Jednak to nieprzyjemne oczekiwanie artysta stara się umilić wypuszczając single – kolejnym na tapecie został utwór “Kreski”. Smolasty to artysta, któremu naturalnie wychodzi tworzenie kawałków komercyjnych, szybko wpadających w ucho. Cieszę się, że mamy tak utalentowanych młodych artystów na naszym rodzimym rynku muzycznym.