Newsroom

Szykujcie się na imprezę! Purple Disco Machine jesienią powraca do Polski!

Król współczesnego disco wraca do Polski i to na 2 wyjątkowe występy! Projekt Purple Disco Machine tworzy unikatowy pomost pomiędzy korzeniami gatunku oraz aktualnymi mainstreamowymi trendami, a jego piosenki są hitami zarówno w największych stacjach radiowych, jak i na klubowych parkietach. Jesienią jego porywający do tańca live act rozgrzeje publiczność do czerwoności: 24 października w Warszawie (Progresja) oraz 25 października w Krakowie (Studio).

Kto tak naprawdę kryje się pod tym kolorowym i tanecznym pseudonimem? Purple Disco Machine to niemiecki producent muzyczny Tino Piontek. Choć pierwsze produkcje muzyczne datuje na rok 2012 to jednak niezaprzeczalnie głośniej w szeregach mainstreamowych zrobiło się od jego hitu Hypnotized. 2 lata temu rozgrzewał on wszystkie parkiety taneczne w Europie, otrzymał wiele nagród i wyróżnień – w tym status potrójnej Platyny przyznany przez polski ZPAV. To jednak pierwszy, ale nie ostatni hit który wybrzmiewał w polskich głośnikach i rozgłośniach radiowych. Nieco mniej, ale równie popularne stały się utwory In The Dark, Dopamine czy Fireworks. Ostatnim równie głośnym przeboje okazało się Substitution (wraz z producentem Kungs) – pokrywając się podwójną platyną w Polsce.

To będzie bardzo fajny wieczór w Warszawie i Krakowie! Świadczy o tym również poziom wyprzedania biletów, bo jak pisze na swojej stronie organizator wydarzenia Fource – w zaledwie 24h po rozpoczęciu sprzedaży zostało wykupione ponad 75% biletów z puli na warszawski koncert! Polecamy zatem pospieszyć się z decyzją, bo wejściówki znikają jak ciepłe bułeczki a my przewidujemy wkrótce podwójny sold-out! Bilety oraz więcej informacji znajdziecie w wydarzeniach na Facebooku: tutaj zapraszamy do Warszawy, a tutaj do Krakowa!

Jeśli jeszcze ktoś czuje się nieprzekonany, zostawiamy Wam genialny set z Tommorowlandu, enjoy! My będziemy, a Wy?