Newsroom

Święto muzyki w Warszawie! Dwa wyjątkowe koncerty Lady Pank na 40-lecie w Klubie Stodoła!

Fot. Materiały Prasowe

Jeden koncert to za mało! W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, legendy polskiej muzyki rozrywkowej ogłaszają dodatkowy koncert w Klubie Stodoła. Formacja Jana Borysewicza zagra w warszawskim Klubie Stodoła aż dwa razy – 16 oraz 17 grudnia 2022. Będzie to finał trasy na 40-lecie zespołu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Lady Pank nie trzeba nikomu przedstawiać. Grupa została założona w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem są najbardziej rozpoznawalnymi postaciami w tym zespole. Jak zwykle, na trasie koncertowej zespół zaprezentuje swoje największe przeboje: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie Ty”, „Sztuka latania”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Vademecum skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe pole”, „Tacy sami”, „Na co komu dziś”, „7-me niebo nienawiści”, „Młode orły”, „Strach się bać” czy „Stacja Warszawa”. Oczywiście nie zabraknie też innych dokonań tej grupy, fani mogą spodziewać się niespodzianek na tej wyjątkowej trasie!

Lady Pank ma na koncie ponad 20 płyt, które wciąż cieszą się ogromną popularnością. Rok temu, grupa obchodziła jubileusz 40-lecia. Owocem tej rocznicy była specjalna płyta LP40, nagrana ze znanymi postaciami z polskiej sceny muzycznej. Od początku swojej kariery, grupa zyskała rzeszę fanów w całej Polsce. Na koncerty uczęszczają całe rodziny!

Koncerty Lady Pank to gwarancja niezapomnianej imprezy, utwory tam grane to przeboje znane wszystkim od ponad trzech dekad, a stołeczna publiczność będzie mogła przekonać się o tym już 16 oraz 17 grudnia 2022 w Klubie Stodoła. Bilety na dwa ostatnie koncerty w ramach jubileuszowej trasy, celebrującej cztery dekady obecności Lady Pank na scenie, są dostępne w sprzedaży! Zachęcamy do wspólnego śpiewania największych hitów Lady Pank!

Lady Pank – 40-lecie

16 oraz 17 grudnia 2022, Klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Bilety dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej:

www.stodola.pl, www.ticketclub.pl