Newsroom

sanah zaprasza 11 miast na swoją “ucztę”

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Wiosna pachnie “ucztą” sanah, a to wszystko ze względu na jej nadchodzący muzyczny projekt, który został owiany nutką tajemniczości. To, co na ten moment wiemy, to kilka nazwisk gości, którzy postanowili wziąć w nim udział. Na wydawnictwie znajdą się m.in.: Igor Herbut, Natalia Grosiak, Artur Rojek, Miętha oraz Kwiat Jabłoni. W ramach nadchodzącej płyty sanah zaprasza aż 11 polskich miast na muzyczną “ucztę”, gdzie zostanie zaprezentowany materiał z jej najnowszego i zarazem najbardziej intrygującego projektu.

W połowie kwietnia rusza trasa koncertowa sanah, podczas której artystka odwiedzi aż 11 polskich miast: Warszawę, Gdańsk, Poznań, Tarnów, Gliwice, Lublin, Toruń, Łódź, Kraków, Wrocław oraz Szczecin. Pomimo że do koncertów pozostało jeszcze trochę czasu, to artystce udało się już wyprzedać dwa duże obiekty: Torwar (Warszawa) oraz Halę Orbit (Wrocław). Dla tych, którzy zamierzali posłuchać sanah w stolicy mamy jednak dobrą wiadomość – na rozpisce widnieje druga data, w ramach której wciąż są dostępne bilety.

Sanah to artystka, której nie zajęło długo, by rozkochać w sobie słuchaczy. Zyskała ona tak spore zaufanie publiczności, że wszystkie jej koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem, a płyty sprzedają się w błyskawicznym tempie. Najnowszy projekt “uczta” pokazuje, że nie tylko słuchacze są w niej zakochani po uszy – to samo tyczy się topowych polskich artystów, którzy z ogromną chęcią weszli z artystką do studia i stali się częścią jej muzycznego przedsięwzięcia, czego owoc poznamy już niebawem.

Trasa koncertowa “uczta” to jedno z tych wydarzeń, na które warto się wybrać, by móc doświadczyć twórczości sanah na własnej skórze… a jest ku temu aż 11 okazji!

Oto pełna rozpiska trasy:

18.04 Warszawa COS Torwar

19.04 Warszawa COS Torwar – SOLD OUT

30.04 Gdańsk Ergo Arena

02.05 Poznań MTP Pawilon 5

07.05 Tarnów Arena Jaskółka

14.05 Gliwice Arena Gliwice

15.05 Lublin Hala Globus

22.05 Toruń Arena Toruń

25.05 Łódź Atlas Arena

26.05 Kraków Tauron Arena

27.05 Wrocław Hala Orbita – SOLD OUT

28.05 Szczecin Szczecin

Kup bilet: ebilet.pl/muzyka/pop/sanah

TagiSanah