Newsroom

Piotr Zioła wystąpi w LASACH!

Uwaga, “Wariat” zagra w LASACH! Zaraz zaraz… jaki wariat i w jakim lesie? Otóż, Piotr Zioła, który wydał album pt. “Wariat” wystąpi na kameralnej scenie sopockiej Opery Leśnej, nazywanej LASY. Zdecydowanie warto wybrać się na ten koncert!

Piotr Zioła jesienią 2022 roku powrócił z drugim albumem zatytułowanym “Wariat”. Był to bardzo długo wyczekiwany powrót na scenę – debiutował w 2016 roku albumem “Revolving Door”, na którym znalazł się m.in. nagrodzony Platynową Płytą singiel “Safari”. Drugi album jest zupełnie nowym etapem twórczości Piotra, na który warto było czekać!

W tytułowym utworze śpiewa: “teraz jest mój czas, to jest pora na mnie”. I w myśl tego fragmentu, “z błyskiem w oku ” gra kolejne koncerty. Warto wspomnieć, że tydzień temu ukazał się premierowy utwór, pt. “Motyl” nagrany w duecie z Zalią. Jestem przekonana, że to będzie wyjątkowy koncert, na który warto się wybrać, a uroku całości doda niezwykle klimatyczne miejsce.

LASY to najbardziej naturalna scena muzyczna na świecie, zlokalizowana pośród drzew na terenie Opery Leśnej w Sopocie. To miejsce, w którym muzyka spotyka się z naturą, tworząc wyjątkowy klimat dla doświadczania koncertowej aury. W tym roku w ramach piątej edycji cyklu wystąpią: Wiktor Dyduła, Tomek Ziętek, Piotr Zioła, Anna Rusowicz i Błażej Król.

Do zobaczenia 27 czerwca w LASACH! Bilety znajdziecie, klikając TUTAJ.