Newsroom

Mery Spolsky wystąpi w Toruniu wraz ze swoim Live Actem: “Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”

Fot. Materiały Prasowe

Fot. Materiały Prasowe

Mery Spolsky powraca do Torunia, by przedstawić swój nowy, wyjątkowy projekt – Live Act “Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”. Już 25 listopada odwiedzi Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu. 

Mery Spolsky jest obecnie z całą pewnością jedną z najbardziej oryginalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej albumy, jak i wszelkie inne działania są bardzo odważne i intrygujące. Przez lata swoich odważnych i konsekwentnych działań zyskała wielu oddanych fanów.

W czerwcu tego roku Mery wydała swoją debiutancką książkę o tytule “Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj“. 

Właśnie w związku z tym wydawnictwem powstał Live Act, który będziemy mieli możliwość przeżyć już za kilka dni. Mimo że nie wiemy zbyt wiele o tym, czego tak naprawdę możemy się spodziewać na tych wydarzeniach, to zdecydowanie będzie to coś niezapomnianego. Trasa promująca nie płytę, a książkę w taki odkrywczy sposób po prostu musi być niesamowitym i niepowtarzalnym doświadczeniem. Mamy jednak pewność, że będzie to mieszanka muzyki, słowa, wizualnych doznań i czarnego humoru. Główna rola będzie należeć oczywiście do Mery, a u jej boku w roli muzycznego narratora producent muzyczny No Echoes.

Od Mery Spolsky:

Chciałabym Was zaprosić do szalonego i czarno-białego świata Marysi, w którym nic nie jest tylko czarne i białe. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” LIVE ACT to nie będzie koncert, ani spektakl czy odczyt książki, nie będzie to też monodram. Więc co to będzie? To będzie stereodram! Czyli miks tego wszystkiego. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy z producentem No Echoes’em coś bardzo specjalnego. Przedstawimy Wam to podczas LIVE ACTU! No chodźcie… tylko

Bilety na wydarzenie w Toruniu są dostępne w sprzedaży na stronie:

sklep.ebilet.pl/236157505460240396

Autorka tekstu: Karolina Szumlak