Newsroom

Margaret – Mtv Unplugged Tour

Fot. Materiały prasowe

Margaret świętuje swoje sceniczne dziesięciolecie i z tej okazji rusza w wyjątkową akustyczną trasę Mtv Unplugged Tour promującą album o zbliżonym tytule. Jednym z przystanków na trasie będzie warszawski klub Praga Centrum!

Gosia swoją przygodę ze sceną rozpoczęła dziesięć lat temu debiutując utworem Thank You Very Much, który bardzo szybko zdobył serca słuchaczy i stał się hitem. Kontrowersyjny zdaniem niektórych osób teledysk sporo namieszał na rynku muzycznym, a o wokalistce w szybkim czasie dowiedziała się cała Polska. Margaret nie osiadła jednak na laurach i przez lata publikowała hit za hitem. W dziesiątą rocznicę swojego debiutu postanowiła wziąć udział w legendarnym już formacie MTV Unplugged i zagrać akustyczny koncert z nowymi aranżacjami swoich przebojów. Artystka postawiła na kubańskie rytmy, które wprowadzają słuchaczy w gorący, słoneczny nastrój. W podobnym klimacie utrzymane będą koncerty z nadchodzącej trasy. Margaret zabierze nas w podróż do egzotycznej Havany, a każdy jej występ będzie niezwykłym i ekscytującym przeżyciem.

Artystka odwiedzi pięć największych polskich miast. Będą to kolejno Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań i Gdańsk. Trasa rozpocznie się jesienią. Pierwszy z koncertów odbędzie się 13, a ostatni 19 października. Ja zapraszam Was w szczególności na warszawski występ w Pradze Centrum 14 października. Nie mogę się już doczekać i mam nadzieję, że zobaczymy się pod sceną!

Co? Gdzie? Kiedy?

Margaret – MTV Unplugged Tour

Warszawa, Praga Centrum

14.10.2023

Bilety do nabycia na stronie internetowej:

https://goingapp.pl/polecamy/margaret

https://goingapp.pl/polecamy/margaret