Newsroom

KWIAT JABŁONI ZAGRA KONCERT W TORUŃSKIM KLUBIE LIZARD KING

Nadeszła wiosna – wszystko budzi się do życia, a Kwiat Jabłoni rozkwita. Duet wyruszył w trasę koncertową promującą swój debiutancki album. Wystąpią między innymi w klubie Lizard King w Toruniu, do którego także i my się wybieramy.

Kwiat Jabłoni to duet współtworzony przez rodzeństwo – Kasię i Jacka Sienkiewiczów. Kilka miesięcy temu zadebiutowali albumem pt. Niemożliwe. Płyta została bardzo ciepło przyjęta, co zapewniło im dość stabilną pozycję na rynku muzycznym. Już przed premierą dali o sobie usłyszeć, m.in. za sprawą singli „Dziś Późno Pójdę Spać” i tytułowym „Niemożliwe”. Single cieszą się sporym uznaniem, co można zaobserwować poprzez spore ilości odsłon teledysków.

Duet postanowił sięgnąć po folkowe brzmienie, jednak wzbogacili je o delikatnie elektroniczne elementy. Charakterystyczne dla nich są poetyckie i pełne refleksji teksty, które są świetnym dopełnieniem całości. Wygląda na to, że ich przepis na sukces to mandolina, fortepian, dwa głosy i odrobina elektroniki.


Recenzja: Kwiat Jabłoni – Niemożliwe


Młodych muzyków czeka kolejny sprawdzian w ich karierze. Krótko po premierze wyruszyli w trasę koncertową. Mają już za sobą kilka występów, na które dość tłumnie przybywali słuchacze. Na swoim rozkładzie mają jeszcze kilka miast, w tym Toruń, w którym będziemy obserwować ich sceniczne poczynania! Koncert odbędzie się w klubie Lizard King już 14 kwietnia! Bilety są dostępne w sprzedaży w cenie 45 zł pod linkiem: 

CO? GDZIE? KIEDY?

14.04 Toruń, Lizard King